Podobne strony

 • Hotel "Wolne Miasto"

  Gdańsk
  Strona hotelu "Wolne Miasto", znajdującego się w centrum Gdańska. Na stronie: informacje o hotelu, oferta, galeria i dane kontaktowe.
 • Hotel nad morzem

  Noclegi
  Malowniczo położony hotel pomiędzy ujściem Wisły Śmiałej a wybrzeżem morza bałtyckiego w strefie ochronnej Rezerwatu Przyrody Ptasi Raj posiadający własną, nowoczesną i największą w tej części wybrzeża marinę żeglarską .Organizujemy szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe, imprezy integracyjne, szkolenia team – building, wesela oraz inne imprezy okolicznościowe.
 • Hotel w Gdańsku

  Turystyka i podróże
  Jeśli potrzebujesz zażyć odrobiny luksusu, musisz wybrać się do gdańskiego hotelu 'Hanza', który znany jest z kapitalnego podejścia w stosunku do przyjezdnych. Nieprzypadkowo hotel 'Hanza' kwalifikuje się do hoteli 4 gwiazdkowych - spełniających naprawdę wysokie wymagania Nawet najbardziej wybredni goście będą zadowoleni, że iż standard naszych pokoi zaspokaja ich oczekiwania. Wspaniała restauracja 'Kokieteria' stanowi perfekcyjne zwieńczenie całości hotelu.
 • ul. Drwęcka 1

  Firmy wg branży
  Gdańsk to miejsce wyjątkowo atrakcyjne, zapewniające nie tylko bliskość morza, lecz także dostęp do szeregu znanych zabytków. Odwiedzając to niezwykłe miasto warto odnaleźć miejsce noclegowe, w którym będziemy mogli wypocząć po całym dniu wrażeń, a także zapewnić sobie dobrą lokalizację, pozwalająca na komfortowe zwiedzanie. Warto skorzystać z oferty, którą przedstawia Villa Akme, oddalona od gdańskiej Starówki tylko około 2 km. Dzięki tej dogodnej lokalizacji gwarantuje równocześnie doskonały i szybki dojazd do centrum miasta, a zarazem możliwość przebywania w cichym miejscu, pozwalającym spokojnie odpocząć. Różnorodna oferta zawiera nocleg w pokojach on wysokim standardzie, ale również możliwość skorzystania z parkingu, darmowego Internetu oraz różnorodnej oferty śniadaniowej. Wieloletnie doświadczenie właścicieli pozwoliło na dokładne poznanie potrzeb klientów i stworzenie optymalnej oferty. Więcej na stronie
 • Długi Targ 33/34

  Turystyka i podróże
  Wszystkich, którzy poszukują noclegów w luksusowym, a jednocześnie kameralnym miejscu, zapraszamy do Rezydencji Holland House. Nasz butikowy hotel mieści się w znakomitej lokalizacji w samym centrum gdańskiego Starego Miasta. Dzięki temu każdy z gości może podziwiać mieszczące się niedaleko zabytki takie jak pomnik Neptuna, Zieloną i Złotą Bramę, Dwór Artusa i wiele innych. Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy dwadzieścia sześć pokoi, jakich wyposażenie zostało dobrane z największą dbałością o detale. Zachęcamy też do organizowania u nas konferencji i spotkań biznesowych. Szczegółowe wiadomości znajdują się na stronie internetowej.


:: www.orle.com.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.orle.com.pl

Ulica: ul. Lazurowa 8

Miasto:
Kod: 80-680
NIP:

Telefon:
Opis:

Hotel Orle umiejscowiony 15 km od Centrum Gdańska zaprasza do zapoznania się z ofertą świadczonych usług. Jest to specjalne miejsce, w którym klienci mogą zaznać relaksu ewentualnie spędzić czas w sposób w wyższym stopniu aktywny. Do dyspozycji gości są boiska sportowe oraz wypożyczalnia rowerów. Obiekt oferuje 300 miejsc noclegowych w nowoczesnych apartamentach także pokojach. Dodatkowo jest to również Centrum Konferencyjne - znakomite miejsce do zorganizowania spotkań biznesowych, jak także szkoleń. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualnytakże system nagłośnienia. Zapraszamy do zapoznania się ze całkowitą ofertą na stronie internetowej.