Podobne strony

 • Whisky

  Piwo, wino, trunki
  Strona poświęcona szkockiej Whisky. Znajdziesz na niej odpowiedź na pytanie co to jest whisky, dowiesz się o jej historii, gatunkach, procesie produkcji, sposobie picia oraz pierwszych krokach degustacji tegoż alkoholu. Możesz również ze strony zamówić dowolną ilość whisky.
 • Drinkomaniak

  Drinki
  Zbiór przepisów na drinki posegregowanych ze względu na główny składnik i rodzaj, ułatwiający szybkie odnalezienie odpowiedniego napoju. Ponadto w Drinkomaniaku uruchomione zostało forum dyskusyjne, gdzie możesz dzielić się informacjami z innymi, postawić pytania, na które inni odwiedzający mogą odpowiedzieć.
 • Agis S.A.

  Wódki
  Firma jest dystrybutorem alkoholi w Polsce. Na stronie znaleźć można informacje dotyczące samej firmy (historia, zarząd, struktura, osiagnięcia) oraz jej oferty (katalog produktów).
 • Szkocja 2000

  Wielka Brytania
  Szczegółowa relacja z odbytej w lipcu 2000 roku wyprawy samochodowo-rowerowej do Szkocji.
 • Onufry S.A.

  Wódki
  Firma w swej ofercie posiada wódki, wina, piwa, rumy, koniaki i inne alkohole. Na stronie zapoznać się można z przepisami na nalewki lecznicze,a także z artykułami dotyczącymi historii, podawania, przechowywania i degustacji różnych trunków.


:: Whiskyfan.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://whiskyfan.pl/


Opis:

Whiskyfan.pl to blog na którym znajdziesz recenzje i opinie na temat whisky - najczęściej jest to szkocka whisky single malt, choć degustujemy również inne alkohole jak blended whisky i bourbon. Recenzje whisky przygotowane są na podstawie przeprowadzonych degustacji. Jeśli szukasz opinii na temat danej butelki sprawdź blog WhiskyFan - może okazać się pomocny. Recenzje na whiskyfan.pl posortowane są wg. regionów, destylarni, wieku dojrzewania whisky oraz cen, w których można nabyć daną butelkę.