Podobne strony

 • Gabinet Psychoterapii Marta Dubińska

  Psychiatria i psychologia
  Oferta usług psychologicznych i psychoterapeutycznych krakowskiej spacjalistki w tych dziedzinach; informacje o metodach pracy, kwalifikacjach i doświadczeniu.
 • Psycholog Legionowo, Warszawa

  Medycyna i zdrowie
  Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Jesteśmy zespołem specjalistów psychiatrii, psychologii, seksuologii, pedagogiki i dietetyki. Pomagamy dzieciom i dorosłym poszukującym wsparcia, porady, rozmowy, po których łatwiej będzie im zmieniać nastawienie do życia, wyzbyją się obaw/ lęków i rozprawią się z trudną przeszłością aby w perspektywie czasu mogli żyć tak,jakby tego chcieli. Zapewniamy pełną dyskrecję i anonimowość.
 • Elektoralna 13/118

  Medycyna i zdrowie
  Całościowa diagnostyka i projekt stosowniej terapii dla osób z zaburzeniami lękowymi bądź problemami osobistymi a także doświadczających długotrwałego stresu dostępne są za pośrednictwem warszawskiego gabinetu terapeutycznego SYNTONIA. Przedsiębiorstwo oferuje przeprowadzenie psychotechnicznych badań kierowców oraz innych testów psychologicznych lub leczenie depresji z pomocą psychologa bądź psychiatry. Jednostka cały czas współpracuje z psychoterapeutami, psychologami, jak i psychologami-diagnostami, umożliwiając zastosowanie psychotechnik oraz psychoterapii bądź farmakoterapii. Po całkowitą propozycję usług proponowanych poprzez firmę zapraszamy na stronę www.
 • Psychologia Katowice

  Medycyna i zdrowie
  Oferta gabinetu psychologicznego obejmuje specjalistyczne konsultacje i terapie indywidualne oraz grupowe. Pomagamy osobom w każdym wieku. Sukcesy odnosimy w pracy z dziećmi i trudną młodzieżą. Wspieramy dorosłych w chwilach załamania, z zaburzeniami lękowymi czy zaburzeniami odżywiania. Jesteśmy po to, aby swoją wiedzą i doświadczeniem nieść specjalistyczną pomoc osobom mającym problemy natury emocjonalnej.
 • Poradnie Małżeńskie Siła Pojednania

  Medycyna i zdrowie
  Poradnie dla Małżeństw chcących żyć wyjątkowo Siła Pojednania- www. silapojednania.pl. W ramach Poradni Siła Pojednania działa również Poradnia Przedmałżeńska. Gabinety w Toruniu i Krakowie. Możliwości spotkań na specjalne zamówienie w innych lokalizacjach. Podczas spotkań wspólnie zrywamy kajdany. Burzymy mury i budujemy mosty. Odbudowujemy. Leczymy nawet najtrudniejsze rany. Wyjątkowo elastyczne podejścia, dobrane dla każdej pary indywidualnie.


:: Psychoterapia indywidualna - www.interpsyche.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.interpsyche.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jeśli szukacie pomocy psychologicznej na wysokim poziomie możecie zdecydować się na propozycje przygotowywane przez centrum Inter Psyche z Warszawy. Gwarantujemy nowoczesne metody terapii, dzięki którym nasi pacjenci mogą liczyć na to, że nasze działania przyniosą zadowalające efekty. Oczywiście do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie oczywiście pracujemy z zachowaniem pełnej poufności.