Podobne strony

 • Studio Baskina

  Aranżacja wnętrz
  Studio dekoracji wnętrz proponuje artystyczne szycie i upinanie firan i zasłon. Projektowanie i wykonawstwo dekoracji okiennych oraz dekoratorstwo i sprzedaż materiałów do dekoracji.
 • Dekorator

  Aranżacja wnętrz
  Pracownia projektowa zajmuje się artystycznym wykończeniem ścian, tynkami strukturalnymi, lazurami, nietypowymi technikami malarskimi oraz aranżacją wnętrz mieszkalnych.
 • GASTROMETAL

  Konstrukcje metalowe
  Zakład oferuje elementy architektoniczne ze stali nierdzewnej jak balustrady, poręcze, małą architekturę oraz wyposażenie wnętrz. Na stronie www firma przedstawia ogólnie swój program sprzedaży i adresy kontaktowe.
 • AMAT

  Prace remontowo-wykończeniowe
  Zakład usługowy wykonuje instalacje elektryczne oraz remonty i prace budowlane. Specjalnością są obiekty w systemie "pod klucz". Świadczy także usługi aranżacji wnętrz oraz utrzymania terenów zielonych.
 • INDECO

  Wyposażenie wnętrz
  Indeco proponuje szafy do zabudowy wnęk. W swojej ofercie posiada wiele modeli i kolorów. Na stronie www znajdziesz adresy dealerów, walory użytkowe, detale techniczne, formularz kontaktowy i zdjęcia ilustrujące ofertę.


:: Inspirationstudio.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.inspirationstudio.pl


Opis:

Robisz generalny remont w domu? Chcesz wymienić okna i zastanawiasz się nad wyborem energooszczędnych produktów? Jeśli pragniesz poznać zalety tego rozwiązania, to gorąco zapraszamy Cię na naszą stronę. Jesteśmy ekspertami od urządzania wnętrz, ale znamy się także na różnych innowacjach. Powiemy Ci, jak dobrać modne, eleganckie i trwałe produkty.