Podobne strony

  • Stowarzyszenie Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce

    Inicjatywy społ.-polityczne
    Strona organizacji, której misją jest wspieranie procesu inkubacji przedsiębiorczości poprzez zaspokajanie potrzeb tych, którzy doradzają i pomagają przedsiębiorcom w rozpoczęciu działalności gospodarczej, rozwoju przedsiębiorstw i ich przetrwaniu na rynku. Zawiera statut stowarzyszenia, biuletyn informujący o jego działalności oraz program organizowanych konferencji.
  • Stowarzyszenie "ZDANIE"

    Inicjatywy społ.-polityczne
    Strona organizacji stawiającej sobie za cel zwiększenie wpływu obywateli na życie publiczne w takich dziedzinach jak: budowa społeczeństwa obywatelskiego, ochrona środowiska, samoorganizacja obywateli, edukacja młodzieży, ochrona praw człowieka, ożywienie gospodarcze regionu oraz wspieranie i rozbudzanie aktywności obywateli w dziedzinie kultury. Zawiera informacje o historii, obecnej działalności oraz najbliższych planach stowarzyszenia.
  • Uniwersyteckie Forum Innowacyjne

    Inicjatywy społ.-polityczne
    Strona projektu mającego za zadanie jest skuteczne współdziałanie środowiska akademickiego i podmiotów gospodarczych w zakresie transferu innowacji. Zawiera kalendarium najważniejszych dla organizacji wydarzeń oraz ofertę forum skierowaną do firm.
  • Polsko - Amerykański Fundusz Pożyczkowy Inicjatyw Obywatelskich

    Inicjatywy społ.-polityczne
    Strona funduszu wspierającego organizacje pozarządowe pożyczkami, dla których zabezpieczeniem są obiecane dotacje lub inne źródła finansowania w przyszłości. Zawiera informacje o całościowym przebiegu procesu zaciągania i spłaty pożyczki (kto może otrzymać, ile można otrzymać, kto już skorzystał z tej formy finansowania inwestycji).
  • Fundusz Współpracy

    Inicjatywy społ.-polityczne
    Strona fundacji typu "non-profit", założonej w 1990 roku w celu wspierania przemian demokratycznych i rozwoju gospodarki rynkowej. Zawiera informacje o realizowanych programach.


:: Pou ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.pou.pl


Opis:

Słyszałeś od znajomych, że inwestowanie w nieruchomości może być bardzo dobrym pomysłem na zarabianie gotówki? Chcesz spróbować swoich sił, ale nie wiesz gdzie i jakich nieruchomości szukać? Prezentujemy Ci naszą stronę i chcemy Ci powiedzieć, że u nas znajdziesz sporo porad na temat inwestycji, zarabiania oraz oszczędzania.