Podobne strony

 • Wyjazdy dla firm, Incentive, konferencje, szkolenia

  Turystyka i podróże
  Jesteśmy specjalistami z zakresu organizacji wyjazdów dla firm. Rozumiemy biznes jak nikt inny. Przygotowujemy zarówno wyjazdy typu Incentive Travel czyli wyjazdy motywacyjne, jak i imprezy motywacyjne, wyjazdy szkoleniowe, a także konferencje. Niezwykle bogate doświadczenie naszych pracowników gwarantuje, że organizowany przez nas wyjazd biznesowy spełni Państwa oczekiwania, a w rezultacie pozwoli na osiągnięcie założonego przez Państwa celu.
 • Wyjazdy motywacyjne i inne atrakcje

  Turystyka i podróże
  Wieloletnie doświadczenie w branży wyjazdów motywacyjnych przyczynia się do tego, iż fachowcy z przeróżnych dziedzin. Większą ilość wiadomości w temacie wyjazdów firmowych odnajdziemy na stronie http://wyjazdydlafirm.pl/. MegaTravel ma siedzibę w Katowicach przy ul. Wojewódzkiej 7. Wszystkie pytania można składać na miejscu, drogą telefoniczną pod nr 32 781 50 08, jak i poprzez formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie.
 • CORTINA SPÓŁKA Z O.O. wyjazdy incentive

  Turystyka i podróże
  Polsko-włoskie biuro podróży Cortina Travel znajduje się w Warszawie. Mamy ponad dwadzieścia lat doświadczenia w urządzaniu wyjazdów oraz organizacji podróży do takich krajów jak Włochy, Hiszpania, Portugalia oraz Francja. Zajmujemy się nie jedynie wycieczkami indywidualnymi, lecz proponujemy też zagraniczne szkolenia, konferencje, kongresy i pielgrzymki.
 • AgencjaPower.pl

  Rozrywka
  Jeśli nie posiadamy budżetu to do realizacji gry miejskiej wykorzystaj firmowe zasoby: na pewno jest ktoś, kto świetnie orientuje się w mieście, kto potrafi wymyślić ciekawy scenariusz. Zbierz ich w jeden zespół i wspólnie zorganizujcie to firmowe spotkanie. Wyznaczcie punkty w terenie, zaznaczcie je na mapie, przygotujcie kilka ciekawych zadań, które uczestnicy będą mieli do wykonania na trasie. Najlepiej niech będą one związane z historią firmy, osobami, które na co dzień z wami pracują. I rus
 • Argentyna wycieczki

  Turystyka i podróże
  Firma Prestige Tours Egzotyka.tv organizuje wyjazdy we wszystkie, nawet najbardziej egzotyczne zakątki świata, m. in. do Meksyku, Argentyny i Wietnamu. Przygotowujemy wyjazdy motywacyjne dla firm, wyjazdy luksusowe, ale także wycieczki krojone na miarę, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta.


Tu jesteś » Strona główna » Sport

:: Wyjazdy i wycieczki integracyjne dla firm - SportsEvents ::

Nasza ocena:
Adres: sportsevents.pl

Ulica:

Miasto: Wrocław
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

SPORTS EVENTS – wyjazdy na mecze oraz niebanalne wyjazdy integracyjne i motywacyjne dla firm.
Integracja dla firm kojarzy się Tobie z nudą? Nie z nami! Wyjazdy motywacyjne ze SPORTS EVENTS to niezapomniane chwile, które na zawsze pozostaną w pamięci Waszych klientów oraz współpracowników. Łączymy zwiedzanie najciekawszych miejsc świata z udziałem w emocjonujących wydarzeniach sportowych.