Podobne strony

 • MOSTOSTAL SIEDLCE

  Konstrukcje metalowe
  Spółka świadczy usługi montażowe, generalnego wykonawstwa obiektów, dostarcza krat pomostowych, systemów regałowych iinnych konstrukcji metalowych. Na stronie informacje o prowadzonej dzialalności, referencje i oferta usług.
 • Wittmann i Syn - Zakład Galwanizacyjny

  Chemia przemysłowa
  Firma oferuje usługi w zakresie chromowania, niklowania, miedziowania, cynkowania, mosiądzowania, cynowania, również na aluminium, znalu i stali nierdzewnej. Na stronie można również znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zakładu i jego działalności.
 • ZSM URSUS Sp. z o.o.

  Inne
  Zakłady zajmują się obróbką metali. Na ich stronie obejrzeć można zdjęcia wybranych produktów z oferty (sprzęgła, tarcze, głowice itd.), a także zapoznać sie z wykazem oferowanych przez firmę usług (obróbka skrawaniem, plastyczna i cieplno-chemiczna).
 • Galwanizernia Sp. z o.o.

  Chemia przemysłowa
  Wśród oferowanych przez zakład usług można znaleźć chromowanie techniczne, cynkowanie (z pasywacją powłok), oksydowanie aluminium oraz niklowanie i chromowanie dekoracyjne.
 • Inter Metal Sp. z o.o.

  Bud. drogowe i mostowe
  Firma zajmuje się produkcją kompletnych systemów barier drogowych, konstrukcji stalowych oraz bram i ogrodzeń. Pośród oferowanych przez nią usług można znaleźć: cynkowanie, piaskowanie, spawanie oraz prace ślusarskie.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: vistal.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.vistal.pl

Ulica: Hutnicza 40

Miasto:
Kod: 81-061
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Grupa kapitałowa Vistal oferuje profesjonalnie wykonane konstrukcje stalowe na obszarze Polski i Europy. Przeprowadzamy prefabrykację, montaż, prace antykorozyjne, badania NDT i wiele innych. Każde zlecenie wykonujemy z należytą precyzją, dbając o każdy detal, żeby podołać wymaganiom naszych klientów. Dzięki naszemu dwudziestoletniemu doświadczeniu nasze produkty są zawsze pewne i wytrzymałe i spełniają wymagania standardów norm budowlanych w Polsce i Europie. Mamy wielu kontrahentów z różnych krajów. Mamy nadzieję, że niebawem i Ty dołączysz do tego grona. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!