Podobne strony

 • Jąkanie

  Medycyna i zdrowie
  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani leczeniem jąkania - po prostu macie Państwo dosyć mało płynnej i niezrozumiałej mowy, zapraszamy na stronę internetową www.Jakanie.net. Są na niej informacje o ośrodku znajdującym się w wielkopolskim Szamocinie - Centrum Terapii Jąkania, które ma na swoim koncie bardzo dużo sukcesów. Terapia w naszym ośrodku jest skuteczna, jednocześnie jest bardzo bezstresowa, całkiem przyjemna.
 • Klinika Leczenia Jąkania

  Medycyna i zdrowie
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy profesjonalne terapie jąkania dla dzieci. Nasi specjaliści mają niemałe doświadczenie, udowadniają, że problem jąkania można przezwyciężyć. Terapie są dopasowywane do każdej osoby indywidualnie, ponieważ takie schorzenie i każdego wygląda inaczej. W naszej klinice pracują specjaliści, którzy mają doświadczenie w rozwiązywaniu problemów jąkania dzieci.
 • logopedagorzowwielkopolski.pl

  Ekonomia
  Jest nam wyjątkowo miło móc zaprezentować Państwu ofertę Gabinetu Logopedii i Terapii Pedagogicznej Gaduła. Nasza placówka funkcjonuje już od wielu lat a mieści się w Gorzowie Wielkopolskim. Przygotowaliśmy atrakcyjną i profesjonalną ofertę dla dzieci jak i dorosłych. Proponujemy terapię grupową lub indywidualną a oprócz tego wizyty domowe. Dla najmłodszych zajęcia prowadzone są w formie zabawy. Zapewniamy diagnostykę i leczenie wad i zaburzeń wymowy oraz pomoc wykwalifikowanych specjalistów. Gwarantujemy miłą i bezstresową atmosferę i atrakcyjne ceny usług. Szczegóły oferty zamieszczone są na stronie.


:: Klinika Leczenia Jąkania ::

Nasza ocena:
Adres: https://jakanie.pl

Ulica: Plastyczna 7

Miasto: Warszawa
Kod: 02-449
NIP:

Telefon:
Opis:

Zapraszamy do naszej Kliniki Leczenie Jąkania. Nasi specjaliści pracują nie tylko z dziećmi, ale również prowadzą terapie dla dorosłych. Swoim doświadczeniem udowadniają, że z jąkaniem można poradzić sobie w każdym wieku. Istotna jest regularna praca. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, doświadczoną kadrę, indywidualne terapie, dobrane pod kątem potrzeb pacjenta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia spotkania.