Podobne strony

 • ARECA

  Prace ziemne, betonowe
  Przedsiębiorstwo kształtuje tereny zielone, wycina i przesadza drzewa, projektuje ogrody i założenia przestrzenne i wnętrza mieszkalne. Na serwerze wykaz prowadzonych i zrealizowanych prac, dane kontaktowe.
 • Turkot - transport - roboty ziemne

  Prace ziemne, betonowe
  Przedsiębiorstwo świadczy usługi transportu oraz prac ziemnych takich jak prowadzenie wykopów, melioracje, rekultywacje terenu. W witrynie o posiadanym zapleczy technicznym oraz cennik usług.
 • Firma Budowlana

  Prace ziemne, betonowe
  Wizytówka firmy budowlanej specjalizującej się w różnego rodzaju pracach ziemnych i załadunkowych. Na stronie zamieszczona jest krótka historia firmy, opis wykonywanych prac, obszar działania oraz dane kontaktowe.
 • "Kobel" - usługi geodezyjne

  Geodezja
  Skierowana do instytucji, firm i klientów indywidualnych oferta firmy obejmuje: opracowanie map; podziały, ustalenia i wskazania granic; pomiary realizacyjne i inwestorskie; obsługę geodezyjną inwestycji oraz inne prace geodezyjne i kartograficzne. Szczegóły oferty, informacje o firmie, formularz zapytania ofertowego on-line oraz dane kontaktowe znajdziesz na stronie.
 • Pikobud - układanie kostki brukowej

  Kostka brukowa
  Oferta firmy to układanie kostki, wykonywanie dróg dojazdowych, budowa ścieżek i chodników, mała architektura i tereny zielone, oświetlenie posesji i ogrodu, niwelacja terenu, roboty ziemne i wodociągowe. W ofercie ponadto sprzedaż kostki brukowej.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: uslugikoparkagorlice.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://uslugikoparkagorlice.pl

Ulica: Krasińskiego 13/19

Miasto:
Kod: 38-300
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Zlokalizowana w Gorlicach firma Budowlano-Usługowa Tombud Tomasz Barszcz, swoją działalność od 2003 r. skupia na pracach ziemnych i pogotowiu kanalizacyjnym, a ofertę kieruje do klientów indywidualnych oraz firm i instytucji publicznych. Świadczymy pełen zakres prac ziemnych, od wykopów, przez niwelację terenu, aż po kopanie studni i odwierty. W obszarze kanalizacji, proponujemy ciśnieniowe lub mechaniczne metody czyszczenia kanalizacji wraz z monitoringiem TV. Zajmujemy się także czyszczeniem szamb i innych zbiorników bezodpływowych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową!