Podobne strony

 • Producent systemów rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu

  Prawo i podatki
  Produkujemy i dostarczamy zintegrowany system rejestracji czasu pracy, system kontroli dostępu oraz systemy wspomagające zarządzanie w produkcji takie jak system kontroli zleceń, system kontroli produkcji (parametr OEE). Jesteśmy także producentem kontrolerów i czytników wykorzystywanych w/w systemach.
 • Pomiary światłowodów

  Elektronika
  Jesteśmy nowoczesną firmę, która realizuje systemy rejestracji oraz kontroli. Zajmujemy się projektowaniem oraz wdrażaniem systemów do rejestrowania czasu pracy oraz kontroli dostępu, monitorowania. Realizujemy produkcję różnego rodzaju kart plastykowych, które mogą być wykorzystywane jako identyfikatory, przepustki oraz służyć w realizowaniu działań marketingowych współpracujących z nami firm. Zapraszamy do współpracy!
 • Czas.pro - Ewidencja Czasu Pracy

  Komputery i internet
  Czas.pro to nowoczesny system ewidencji czasu pracy online. Został stworzony z myślą o przedsiębiorcach chcących oszczędzać swój czas i pieniądze - realnie i bez większego trudu. Ogólna szybkość i prostota to najważniejsze cechy przedstawianego rozwiązania. Czas.pro to rozwiązanie tanie w porównaniu do rozwiązań konkurencyjnych. Zaufaj nam tak jak zrobiło to już wiele przedsiębiorstw.
 • Rozliczanie wynagrodzeń kierowców

  Ekonomia
  Nasza firma oferuje klientom, firmom transportowym profesjonalne usługi w zakresie rozliczenia czasu pracy kierowców. Dzięki naszym usługom każdego miesiąca otrzymasz od nas dokładną analizę naruszeń przepisów zapisanych w ustawach o czasie pracy kierowców. Nasze usługi są idealnym rozwiązaniem do zabezpieczenia się przed przykrymi konsekwencjami podczas kontroli drogowych. Oferujemy profesjonalizm i atrakcyjne ceny za usługi.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: www.traxe.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.traxe.pl

Ulica: ul. Turowska 31

Miasto:
Kod: 62-045
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Nasza firma Traxe prowadzi szkolenia w zakresie przestrzegania przepisów zawartych w ustawie o transporcie drogowym, rozporządzeniu WE561/2006 dotyczącego czasu pracy, czasu jazdy, odpoczynku dobowego oraz tygodniowego, instruuje również kierowców w poprawnej obsłudze tachografu analogowego i cyfrowego. Klientom naszej firmy oferujemy również pomoc w zakresie uzyskania wszystkich zezwoleń transportowych. Wspomagamy swoich klientów w uzyskaniu dokumentów takich jak licencje tudzież pozwolenia w Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego, w Starostwach Powiatowych i innych. Zapraszamy do kontaktu.