Podobne strony

 • TARMAP

  Składy budowlane
  Przedsiębiorstwo handlowe artykułami hydraulicznymi, artykułami sanitarnymi, artykułami metalowymi, elektrycznymi i gazowniczymi oraz z PCV. Firma na www przedstawia szczegółową ofertę handlową oraz dane adresowe.
 • WEN Sp. z o.o.

  Technika grzewcza
  Spółka promuje i sprzedaje alternatywne żródla ogrzewania. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się niskotemperaturowe instalacje podłogowe WIRSBO, pompy ciepła THERMIA oraz instalacje wodne. W serwisie opis stosowania produktów oraz ich walory.
 • Dan-Poltherm

  Klimatyzacja
  Przedsiębiorstwo sprzedaje urządzenia osuszania i ogrzewania powietrza oraz systemy klimatyzacji i wentylacji. Prowadzi także doradztwo i usługi projektowania instalacji. W witrynie katalog produktów i informacje o firmie.
 • Zdanowicz sp. z o.o.

  Klimatyzacja
  Spółka oferuje klimatyzatory przenośne i stacjonarne. Na stronie lista wybranych modeli oraz ich dane techniczne.
 • Ciepło i Zimno

  Oszczędzanie energii
  Prezentacja oferty firmy produkującej urządzenia chłodnicze oraz pompy ciepła i urządzenia odzyskujące ciepło z urządzeń chłodniczych.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Termar Instalacje - usługi instalacyjne i hydrauliczne ::

Nasza ocena:
Adres: www.termar-instalacje.pl

Ulica:

Miasto: Bielsko-Biała
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Firma Termar oferuje swoje usługi instalacyjne i hydrauliczne, sprzedaż oraz serwis kotłów renomowanych producentów. Specjalizujemy się w instalacjach grzewczych oraz sanitarnych. Firma Termar prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową materiałów instalacyjnych wiodących producentów.
Specjalizujemy się w sprzedaży kołów centralnego ogrzewania na paliwa stałe, kotłów kondensacyjnych oraz pomp ciepła i kolektorów słonecznych.