Podobne strony

 • Idalia S.C.

  Odczynniki chemiczne
  Strona poświęcona przedstawicielowi na Polskę firmy BDH. Firma oferuje odczynniki chemiczne i szkło laboratoryjne.
 • Cezal

  Sprzęt medyczny
  Sprzedaż sprzęt następującego sprzętu medycznego: artykułów jednorazowego użytku, artykułów do przetaczania krwi; aparatury i materiałów stomatologicznych; aparatury elektromedycznej; odzieży szpitalnej; szkła laboratoryjnego.
 • COLOMBINA

  Huty i producenci szkła
  Zakład produkuje wyroby dekoracyjne ze szkła. W prezentacji opis technologii, katalog produktów i ceny.
 • HORNIK

  Aparatura laboratoryjna
  Hornik jest firmą doradczo-handlową oferującą profesjonalne doradztwo techniczne oraz urządzenia dla różnych gałęzi przemysłu: chemicznego, energetycznego, rolno-spożywczego, farmaceutycznego, związanego z ochroną środowiska itp. Na stronie zakładu zapoznać się można z jego ofertą (opisy, zdjęcia produktów), a także z wykazem jego klientów i opisem targów branżowych.
 • MULTI-MAC

  Przemysł maszynowy
  Firma oferuje urządzenia przemysłowe: kompresory, sprężarki, pompy próżniowe, wymienniki ciepła. Na stronie znajdziesz szczegółową ofertę.


:: Autoklaw - Danlab.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://danlab.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w realizowaniu sprzedaży produktów, które stosowane są w różnych typach laboratoriów w ramach codziennej pracy. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić wykonanie między innymi biurety cyfrowe, chłodziarki, naczynia, destylatory, termometry, fotometry, inkubatory, komory, łaźnie, meble. Posiadamy szeroki asortyment produktów, co pozwala zapewnić naszym klientom dopasowanie poszczególnych produktów.