Podobne strony

 • Internetowe Porady Prawne

  Porady prawne
  Porady prawne online, bez wychodzenia z domu. Rozwód, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo spółdzielcze. Ponadto przygotowywanie pism procesowych (pozwy, wnioski do sądu itp).
 • Lex Group - Doradcy Prawni

  Radcy prawni
  Strona firmy świadczącej usługi prawnicze: informacje o firmie, wykonywane usługi, cennik i kontakt.
 • KANCELARIA ADWOKACKA ADW. WITOLD POSPIECH prawo majątkowe

  Prawo i podatki
  Obsługę prawną podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych prowadzi Kancelaria Adwokacka Sergiusz Pospiech i Piotr Kowalski. Ze swojej strony dostarcza fachowe rady prawne, przygotowanie pisemnych opinii prawnych, a także szkiców umów i protokołów. Zajmuje się także opiniowaniem specyfikacji związanej ze stosunkiem pracy i ubezpieczeń społecznych. Ma również biegłość w sprawach z zakresu prawa podatkowego. Ale to nadal nie całość, kancelaria pomaga także w rejestracji spółek i przedsiębiorców i aktualizacji podmiotów w KRS. Pomaga także przy kasacji działalności gospodarczej. Kancelaria Adwokacka Sergiusz Pospiech i Piotr Kowalski działa w Myszkowie, gdzie wraz z Kancelarią Adwokacką adw. Witolda Pospiecha sformowały spółkę Kancelarie Prawne Witold Pospiech, Sergiusz Pospiech i Piotr Kowalski. To umożliwia im bardziej wszechstronnie i elastycznie odpowiadać na zapotrzebowanie klientów. Szczegóły dotyczące kancelarii znaleźć można na stronie:
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO DOROTA MOROS usługi prawne

  Prawo i podatki
  Jesteśmy Kancelarią Prawną oferującą kompleksową pomoc prawną dla klientów indywidualnych i biznesowych. W ramach działalności kancelaria świadczy tworzenie pism procesowych, wzorów umów, projektów dokumentów korporacyjnych. Naszym klientom biznesowym gwarantujemy zastępstwo prawne oraz procesowe w różnego typu postępowaniach, a także prawne wsparcie bieżącej działalności przedsiębiorstwa. Gwarantujemy pomoc prawną na wszelkich etapach, rozpocząwszy od konsultacji prawnych, udziału w negocjacjach, po rozstrzyganie problemów prawnych. Korzystanie ze stałej obsługi kancelarii umożliwia zoptymalizować koszty i równocześnie daje wsparcie prawne prowadzonej działalności gospodarczej. Więcej informacji na stronie.
 • Prawo spadkowe w praktyce

  Prawo i podatki
  Prawo spadkowe to jedna z tych dziedzin prawa, z którą każdy - prędzej czy później - będzie miał do czynienia. Mówiąc czy myśląc o spadku zazwyczaj myśli się o aktywach, a więc o czymś, co przedstawia konkretną wartość materialną.Tymczasem "spadek" to coś znacznie więcej.Dziedziczeniu podlegają także prawa i obowiązki np. wynikające z umów. Blog adwokat Katarzyny Skowrońskiej o prawie spadkowym pomaga zrozumieć funkcjonowanie w praktyce podstawowych pojęć i instytucji prawa spadkowego.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: www.kancelariasaska.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.kancelariasaska.pl

Ulica: Aleja Przyjaciół 3 lok. 13

Miasto:
Kod: 00-565
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Kancelaria adwokacka Pietkiewicz i Sankowski założona w 2008 r. przez Michała Sankowskiego. Kancelaria prawnicza mecenasów posiadających wieloletnie praktyka, co jest gwarancją usług na wysokim poziomie. Zajmujemy się miedzy innymi sprawami spadkowymi jak również dotyczącymi cudzoziemców. Nasza kancelaria obsługuje interesantów indywidualnych oraz firmy. Reprezentujemy naszych klientów zarówno w sądzie jak i urzędach. Kompetentnie udzielamy porad prawnych, sporządzamy pisma prawne oraz przygotowujemy projekty umów cywilnoprawnych. Siedziba kancelarii znajduje się w Warszawie, ale jesteśmy w stanie reprezentować Państwa w całym kraju. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej.