Podobne strony

 • Polgift - gadżety reklamowe

  Upominki reklamowe
  Firma działa na rynku upominków reklamowych od 1991 r. Jest członkiem - założycielem Polskiej Izby Reklamy oraz członkiem PSI. Bezpośrednio importuje upominki reklamowe z Niemiec i Holandii. Na stronie znajdziesz sklep internetowy z reklamowymi zegarami, elektroniką, parasolami, torbami, narzędziami i wieloma innymi gadżetami.
 • 7GROUP - Agencja reklamowa

  Drukarnie
  Producent materiałów poligraficzno-reklamowych. Druk techniką offsetową, cyfrową i sitodrukiem. Pełen zakres usług introligatorskich. Import m.in. gadżetów, ręczników kąpielowych i tatuaży zmywalnych oraz tekstyliów z wysokiej jakości nadrukiem na 8-kolorowej karuzeli.
 • Exponer - producent nośników reklam

  Reklama zewnętrzna
  Specjalnością firmy sa Exponer Wings - reklamowe flagi skrzydłowe na lekkich składanych masztach. Oferta dla agencji reklamowych oraz działów marketingu i reklamy.
 • Plandeki, parasole reklamowe, pokrowce, futerały

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Firma S.I. Techniczna oferuje: plandeki, parasole reklamowe, pokrowce, futerały, artykuły ppoż, asortyment wojskowy
 • Fabryka Wzorów

  Nadruki na odzieży, haft
  Firma wykonuje usługi sitodrukowe, projektowanie T-shirtów, haft, termotransfer, druk na tekstyliach, parasolach i innych materiałach reklamowych. Na stronie szczegółowa oferta, opis technologii, informacje o firmie.


Tu jesteś » Strona główna » Sport

:: Inventini- innowacyjne materiały reklamowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://inventini.com/

Kategorie:

Opis:

Promocja własnej firmy to zadanie, przed którym prędzej czy później staje każdy przedsiębiorca. Jeśli poszukują Państwo skutecznych sposobów na reklamę własnej marki, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jako producent materiałów reklamowych na bazie druku tekstylnego idziemy z duchem czasu i korzystamy z nowoczesnych trendów na rynku reklamy. W naszej ofercie znajdują się między innymi namioty, siedziska, flagi i parasole reklamowe.