Podobne strony

 • Fundacja "Synapsis"

  Organizacje na rzecz dzieci
  Fundacja działająca na rzecz dzieci dotkniętych autyzmem - uszkodzeniem mózgu wymagającym długotrwałej i żmudnej terapii; prezentacja samej choroby, działalności terapeutycznej w ramach wielofunkcyjnego ośrodka, akcji charytatywnych, działalności wydawniczej.
 • Autyzm, Zespół Aspergera

  Inne choroby
  Strona traktuje o Autyźmie i Zespole Aspergera. Zamieszczono tu informacje jak pomóc dzieciom i ich rodzicom, a także szkole. Jak sobie radzić z problemami jakie niesie zespół Aspergera u dzieci, młodzieży i dorosłych.
 • Instytut Psychiatrii i Neurologii

  Psychiatria i psychologia
  Instytut Psychiatrii i Neurologii to wyspecjalizowana jednostka opieki psychiatrycznej i neurologicznej. Na stronie znajdziesz zakres leczonych schorzeń, spis wykonywanych badań diagnostycznych oraz dane kontaktowe.
 • LOGOS Towarzystwo Terapii i Kształcenia Mowy

  Upośledzenia mowy
  Witryna poświęcona terapii nerwic, wad i zaburzeń mowy oraz kształceniu zachowań niezbędnych dla osiagania sukcesów w marketingu, działalności społecznej i politycznej.
 • "Amikur" - Ośrodek Rekreacji, Terapii i Sportu

  Sanatoria i uzdrowiska
  Ośrodek jest prywatną firmą, istniejącą od 1998 roku. Zajmuje się szeroko rozumianą profilaktyką rozwojową, zdrowotną, propagowaniem przyjaznych organizmowi metod radzenia sobie ze stresem, problemami z pamięcią i koncentracją uwagi. Prowadzi też wczesną diagnostykę i reedukację coraz powszechniejszych trudności w uczeniu się, terapię dysharmonii w rozwoju i funkcjonowaniu w codziennym życiu.


:: Logopeda Nowy Sącz ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.logopeda-terapeuta-nowysacz.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

''LOGOSTACYJKA'' Gabinet Diagnozy i Terapii Logopedycznej i Pedagogicznej to miejsce gdzie zarówno rodzice jak i nauczyciele otrzymają fachową pomoc w przypadku problemów z dziećmi, które mają problemy z prawidłowym rozwojem, jak i z wadami wymowy. Oferta obejmuje zarówno indywidualne, jak i grupowe zajęcia dla dzieci, jak również konsultacje dla rodziców i nauczycieli.