Podobne strony

 • Variant S.A.

  Płyny i kosmetyki
  Prezentacja spółki Variant, której przedmiotem działalności jest produkcja obejm zaciskowych, kosmetyków samochodowych, olejów i smarów, chemii motoryzacyjnej o raz klejów i uszczelniaczy. Na stronie znaleźć można informacje na temat oferty firmy, jej działalności, aktulanych promocji, sponsoringu itp.
 • Hurtownia Kabli Acel

  Kable
  Kable telekomunikacyjne, światłowody, energetyczne, dla elektroniki i automatyki, koncentryczne, osprzęt telekomunikacyjny i elektrotechniczny.
 • Akkop

  Kable
  Firma oferuje 16 tysięcy artykułów z branży elektrotechnicznej i AGD: oprawy oświetleniowe, aparatura elektryczna, źródła światła, sprzęt AGD i urządzenia grzewcze, kable, osprzęt instalacyjny.
 • Almax S.C.

  Kable
  Hurtownia kabli telekomunikacyjnych, energetycznych i światłowodowych. Bezpłatne dostawy własnym transportem na terenie całego kraju. Cennik nas stronie.
 • Cablo

  Kable
  Hurtownia kabli telekomunikacyjnych, instalacyjnych, teleinformatycznych. Cennik, homologacje, objaśnienia oznaczeń kablowych.


:: Sklep elektryczny Elektro-Spark ::

Nasza ocena:
Adres: http://sklep.elektrospark.pl

Ulica: Energetyków 15

Miasto: Lublin
Kod: 20-468
NIP: 9462183790

Telefon:
Opis:

Firma Elektro-Spark jest jednym z największych i bardziej nowoczesnych dostawców produktów elektrotechnicznych w Polsce. Posiada ponad 25 letnie doświadczenie w branży oraz rzeszę zadowolonych partnerów biznesowych. W swojej działalności łączy doskonale tradycyjne kanały sprzedaży w postaci 16 hurtowni stacjonarnych oraz nowoczesnej platformy w postaci sklepu internetowego.