Podobne strony

 • DOMBUD

  Prace remontowo-wykończeniowe
  Przedsiębiorstwo budowlane wykonuje roboty montażowe, wykończeniowe, prefabrykowane elementy żelbetowe oraz prace w systemie generalnego wykonawstwa. W serwisie prezentacja dorobku zakładu, możliwości technicznych i propozycja współpracy.
 • ARTOM

  Usługi ogólnobudowlane
  Przedsiębiorstwo budowlane realizuje generalne wykonawstwo, remonty cząstkowe i adaptacje. Prowadzi również hurt materiałów budowlanych. Na stanie posiada ceramikę budowlaną, materiały izolacji termicznej i wodnej, chemię oraz maszyny budowlane.
 • Radbud

  Budownictwo przemysłowe
  Przedsiębiorstwo wykonuje modernizacje oraz budowy stacji paliw i obiektów przemysłowych. Buduje domy oraz budynki użyteczności publicznej w charakterze generalnego wykonawcy i robót cząstkowych. Sprzedaje wyroby dla budownictwa.
 • Knsmet

  Budownictwo mieszkaniowe
  Firma usług budowlanych w zakresie mieszkalnictwa, budynków użyteczności publicznej w oparciu o własne środki finansowe oraz materiały z własnej hurtowni. Na stronie przegląd zrealizowanych obiektów, zdjęcia oraz dane teleadresowe.
 • M.A.G.-Roza Sp. z o.o.

  Dokumentacja budowlana
  Spółka wykonuje projekty architektoniczne i instalacji klimatyzacyjnych. Aranżuje wnętrza, prowadzi roboty budowlane i ziemne oraz instalacyjne w obiektach przemysłowych i mieszkalnych.


:: Stacon TiS Duszak Sp.J. ::

Nasza ocena:
Adres: http://stacon.pl

Ulica: Ogrodowa 5

Miasto: Kadzidło
Kod: 07-420
NIP: 7580007369

Telefon: 29 761 80 72
Opis:

Generalny wykonawca budowlany firma Stacon zaprasza do współpracy firmy, które zainteresują usługi typu: obsługa inwestycji budowlanych w tym projektowanie i realizacja inwestycji budowlanych, budowa stacji paliw, budowa galerii handlowych, obiektów przemysłowych i komercyjnych. Stacon to firma z 25-letnim doświadczeniem w realizacji mniejszych i większych projektów na terenie całej Polski również dla dużych inwestorów budowlanych.