Podobne strony

 • Jerzy Szczucki - strona prywatna

  Manga i anime
  Zdjęcia i filmiki z jazdy na rolkach, autorski artykuł o narkotykach, galeria grafik i podstawowe informacje o mandze.
 • Widok Sp. z o.o.

  Artykuły biurowe
  Firma oferuje artykuły biurowe oraz papier do drukarek, papier xero, do faxu, folie, rolki do kalkulatorów i kas, taśmy do metkownic.
 • Jankowiak

  Druk, poligrafia
  Producent rolek do kas fiskalnych, faksów oraz kalkulatorów. Oferuje również taśmy do metkownic wszystkich typów, etykiety samoprzylepne do wag. Proponuje usługi poligraficzne: nadruki rola - rola, rola - arkusz.Na stronie zakres usług.
 • FAMAZ Zawidów

  Maszyny budowlane
  Zakład produkcji maszyn i urządzeń budowlanych typu nożyce, giętarki, betoniarki, wózki transportowe, konstrukcje wspornikowe. Wykonuje także urządzenia według dokumentacji zamawiającego. W serwisie katalog produktów, charakterystyka techniczna.
 • Guma

  Przemysł gumowy
  Producent wyrobów z gumy i silikonu specjalizujący się w produkcji części eksploatacyjnych dla poligrafii.


Tu jesteś » Strona główna » Sport

:: Sklep Rolla - rolki, wrotki, łyżwy - miejsce z pasją ::

Nasza ocena:
Adres: www.sklep.rolla.pl

Ulica: ul. Szymanowskiego 20/12

Miasto: Toruń
Kod: 87-100
NIP: 9491580105

Telefon: +48 (56) 477 82 20
Opis:

Jesteśmy pasjonatami sportów wrotkarskich i pasją tą staramy się zarażać wszystkich w około. Sklep Rolla mieści się w Toruniu ale możecie nas spotkać w każdym zakątku Polski (i nie tylko) na zawodach jazdy szybkiej na rolkach jako drużynę Rolla Speed Team. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś o rolkach, wrotkach, łyżwach lub innym sprzęcie związanym z szeroko pojętym skating’iem przyjdźcie lub w inny sposób skontaktujcie się z nami. Z wielką przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą.