Podobne strony

 • PPHU PAPFOL

  Firmy wg branży
  Produkcja reklamówek z folii HDPE. Nadruki firmowe, worki hdpe. reklamówki oxybiodegradowalne,
 • Hurt-Serwis - Ogólnopolskie Centrum Dystrybucji

  Kosmetyki
  Strona sieci hurtowni środków czystości w Polsce. Na stronie m.in.: produkty, dystrybucja, partnerzy, kontakt.
 • Opak

  Opakowania inne
  Firma zajmuje się wyposażaniem sklepów, producentów i firm w opakowania, materiały eksploatacyjne i sanitarne oraz artykuły biurowe. Firma ma dwa oddziały – punkt handlowy w Bydgoszczy oraz magazyn centralny w Solcu Kujawskim. Na stronie: o firmie, oferta i kontakt.
 • OPAK-OL hurtownia opakowań

  Firmy wg branży
  Niewątpliwym atutem Hurtowni opakowań OPAK-OL z siedzibą w Bydgoszczy jest duży wachlarz posiadanego w swojej propozycji asortymentu. Specjalizujemy się głównie w sprzedaży hurtowej wszelkiego wariantu opakowań, pudeł i worków do przechowywania i transportu materiałów spożywczych i przemysłowych. Nie poprzestając jednak na tak ograniczonym doborze, dajemy Państwu możliwość zamówień towarów należących do takich grup artykułów jak: drobne AGD, gadżety imprezowe, artykuły BHP oraz podstawowe wyposażenie handlowe. Zebranie przez Hurtownię opakowań OPAK-OL z Bydgoszczy w jednym miejscu towaru z tak szerokiego asortymentu zapewnia Państwu wygodę zrealizowania zakupu w jednym czasie oraz ogranicza koszty związane z dostawą. Wysoka jakość proponowanych artykułów i przystępne ceny to zadowolenie użytkownika a tym samym zadowolenie naszej firmy, gdyż pragniemy bezustannie się rozwijać i przystosowywać do Państwa potrzeb. Ze pierwiastkami naszej oferty można zapoznać się na naszej stronie interne
 • Hurtownia opakowań - papier pakowy

  Firmy wg branży
  Reklamówki ekologiczne, worki na śmieci, czy też rolki do kas i wag to oferta firmy Hurtownia Opakowań Paker. W ofercie znaleźć też można usługi naprawy metkownic. Firma działa w Warszawie, od wielu lat oferuje klientom szeroki wybór produktów z folii i papieru. Firma posiada też w sprzedaży wysokiej jakości opakowania foliowe, torebki papierowe, czy też papier pakowy. Przy zamówieniu powyżej 400 zł netto dostawa gratis.


:: Producent opakowań BacPak ::

Nasza ocena:
Adres: https://opakowania24.eu

Ulica: ul. Szeligowska 73

Miasto: Warszawa
Kod: 01-320
NIP: 5222501455

Telefon: 734488096
Opis:

Szeroki asortyment artykułów, akcesoriów i urządzeń do pakowania, oferuje sklep internetowy. Można liczyć na produkty wysokiej jakości, trwałe i wytrzymałe, o odpowiednich właściwościach. Opatrzone przystępnymi cenami i niezbędnymi informacjami, by móc bez problemu wybrać produkt, który spełnia stawiane przed nim oczekiwania.

Do wyboru artykuły nie tylko do pakowania, ale i przechowywania czy też transportu. Do zastosowania w domu, w biurze czy dużej firmie. Sklep internetowy gwarantuje łatwoś