Podobne strony

 • Agencja Delta - Kompleksowa organizacja i obsługa przyjęć

  Catering
  Agencja zajmuje się kompleksową organizacją i obsługą przyjęć, bankietów, imprez, szkoleń i konferencji oraz kateringiem.
 • Bar "U Fabrykanta"

  Restauracje
  Bar "U Fabrykanta" to polska kuchnia w klimacie staro-fabrycznej Łodzi. W ofercie znajdziesz organizację imprez okolicznościowych, catering.
 • Restauracja Domare

  Firmy wg branży
  Restauracja Domare świadczy profesjonalne usługi cateringowe. Catering cechuje gwarancja szybkiej obsługi i dobrej jakości. W ofercie znajduje się zarówno kuchnia włoska - pizza, jak i kuchnia polskia - bardzo smaczne domowe obiady. Jak każda pizzeria stawiająca na jakość Domare oferuje bogate menu, unikalny sposób przyrządzania oraz najlepsze składniki. Każdego dnia restauracja proponuje danie dnia (obiady w promocyjnej cenie) - do wyboru trzy zestawy. W sezonie letnim można skorzystać z o


:: Restauracja Delicja Polska ::

Nasza ocena:
Adres: http://delicjapolska.pl/

Ulica: Krakowskie Przedmieście 64

Miasto: Warszawa
Kod: 00-322
NIP:

Telefon: 228264770
Opis:

Delicja Polska to restauracja znajdująca się na Starym Mieście w Warszawie. Restaurację wyróżnia jej wystrój i klimat. Dwie przestrzenne sale przyozdobione są świeżymy kwiatami i świecami. Doskonała lokalizacja i romantyczny wystrój sprawia, że restauracja nadaję się do organizacji różnych przyjęć. Do przyjęć organizowanych w restauracji należą: komunie, przyjęcia weselne, chrzciny, konferencje, śniadania prasowe.