Podobne strony

 • ART PRODUCTION

  Upominki reklamowe
  Specjalność firmy to gadżety reklamowe, odzież reklamowa - artystyczna produkcja artykułów promocyjnych. Aby dowiedzieć się więcej - zajrzyj na stronę.
 • Comernet

  Druk, poligrafia
  Firma świadczy kompleksowe usługi reklamowo-poligraficzne (studio graficzne, drukarnia, kalendarze ścienne i książkowe, reklama zewnętrzna, upominki reklamowe, wydawnictwo), a ponadto oferuje dostęp do internetu i usługi hostingowe.
 • Zgrzebnioka 5a

  Firmy wg branży
  Przedsiębiorstwo A.S.S.-3 z siedzibą w Chorzowie to renomowany producent najwyższej jakości kalendarzy książkowych marki Pier Luigi. Przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż także hurtową, jak i detaliczną, dzięki co realne jest zlecenie nawet jednej sztuki interesującego konsumenta kalendarza. Wszystkie kalendarze produkowane są na miejscu, przez co firma ma cała obserwację nad procesem wytwórczości i zdoła skrupulatnie wyznaczyć datę realizacji zamówienia. Pier Luigi oferuje w pełni spersonalizowane kalendarze, dając możliwość wyboru rodzaju i kolorystyki oprawy, rozmaitego rodzaju tłoczenia na okładce oraz możliwość zamówienia kalendarza z kryształami Swarovskiego, czy z obwolutą opracowaną przez klienta. Istnieje też możliwość zakupienia zestawów upominkowych, na które składają się kalendarz i komplet piśmienny. Zamówienia można składać zarówno osobiście, jak i internetowo. By poznać więcej szczegółów zapraszamy na stronę.
 • http://jotankalendarze.pl/

  Firmy wg branży
  Skorzystaj z doskonałej oferty kalendarzy polskiej produkcji i myśli technicznej, która od 1990 jest rozwijana przez firmę Jotan. Specjalizujemy się w produkcji trwałych i wysokiej klasy kalendarzy naściennych, biurkowych czy osobistych, a także notatników czy terminarzy. Nasze doświadczenie i pasja sprawiają, że możemy zaoferować produkty estetyczne i funkcjonalne po atrakcyjnie niskich cenach. Zapraszamy do współpracy firmy duże i małe, gdyż kalendarz to świetna forma reklamy.
 • Palado - Kalendarze reklamowe i firmowe

  Firmy wg branży
  Producent kalendarzy reklamowych i firmowych Palado oferuje tani druk kalendarzy wszelkiego typu. Nasz park maszynowy pozwala na druk kalendarzy książkowych cechujących się wysoką jakością. Drukarnia Palado wytwarza również kalendarze biurkowe, trójdzielne i jednodzielne.Na specjalne zamówienie jesteśmy również w stanie wykonać kalendarze planszowe.Zapraszamy do obejrzenia naszego katalogu kalendarzy na rok 2015!


:: Kalendarz książkowy 2018 - kalendarzefirmowe24.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://kalendarzefirmowe24.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Za pośrednictwem naszego sklepu internetowego zamówicie Państwo kalendarze książkowe, biurkowe, czy ścienne w zróżnicowanej kolorystyce, czy z indywidualnym projektem graficznym. Umożliwiamy optymalizację rodzaju okładki, wielkości kalendarza w intuicyjnym panelu. Pokazujemy też wygląd kalendarza przed wysłaniem projektu do produkcji. Nasz sklep to rozwiązanie przystępne nawet przy braku wiedzy poligraficznej.