Podobne strony

 • Rockfin Sp. z o.o.

  Automatyka
  Firma zajmuje się dostawami elementów, projektowaniem i produkcją układów napędu i sterowania hydraulicznego, układów smarowania i filtracji, budową instalacji oraz systemów hydraulicznych i automatyki przemysłowej.
 • Escape - systemy uzdatniania wody

  Eko-biznes
  Firma oferuje systemy uzdatniania wody. Możesz kupić któreś z oferowanych urządzeń w sklepie internetowym.
 • AWAS POLSKA

  Budownictwo przemysłowe
  Spółka zajmuje się budową, montażem i serwisem oczyszczalni ścieków. Buduje osadniki ścieków, separatory, studnie przelewowe i montuje urządzenia oczyszczające wodę. Na stronie informacje o ofercie, danych technicznych i zdjęcia dokumentujące działalność.
 • Arras Tychy

  Baseny
  Strona firm: ARRAS - Technika Wodna: systemy uzdatniania wody dla przemysłu i budownictwa oraz urządzenia uzdatniania wody (filtry, zmiękczacze, odżelaziacze, demineralizacja, lampy uv, odwrócona osmoza). Projekty, wykonawstwo, serwis oraz ARRAS Baseny – budowa i modernizacja w zakresie: baseny, fontanny, sauny, jacuzzi – minibaseny SPA.
 • TRANSCOM- tworzywa sztuczne, systemy uzdatniania wody

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Strona firmy zajmującej się produkcją detali i tworzyw. Można tu znaleźć opis oferowanych przez fimę produktów (łożysk, rolek, tulejek itp.), a także udostępnianej przez firmę usługi uzdatniania wody (technologia wody basenowej).


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Filtry do wody ::

Opis:

Filtry-do-wody.pro to bogate centrum wiadomości odnoszących się do uzdatniania wody. Duża ilość osób zazwyczaj nawet nie zdaje sobie sprawy, jakie zagrożenia mogą czyhać w w wodzie, z której korzystamy. O ile woda wodociągowa może wymagać poprawy walorów, o tyle woda z własnego ujęcia może być bogata w mangan, żelazo, azotany, a nawet bakterie. Jeśli chcesz dobrać urządzenie filtracyjne do swoich wymagań nie ma problemu – skontaktuj się z nami za pomocą formularza zamieszczonego na stronie.