Podobne strony

 • Pieniądz

  Prasa ekonomiczna
  Wydanie internetowe miesięcznika o finansach osobistych. Znajdziemy tu wybór artykułów z periodyka, poradnik inwestora, adresy banków, biur maklerskich, funduszy powierniczych, towarzystw emerytalnych, spółek giełdowych. Poza tym także: aktualne kursy walut oraz konkurs, w którym inwestując wirtualne pieniądze na rynku kapitałoweym (giełda, banki, obligacje, waluty) możemy wygrać prawdziwe nagrody pieniężne.
 • Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa

  Inne
  KSKOK jest spółdzielnią osób prawnych, członkami której są wszystkie SKOKi (Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe) na terenie całego kraju. KSKOK reprezentuje interesy SKOKów w kontaktach z innymi organizacjami i władzami państwowymi. Celem KSKOK jest nadzór nad działalnością Kas, świadczenie Kasom pomocy prawnej i wykonywanie innych zadań organizacyjnych związanych z działalnością SKOK. Na stronie wyczerpujące informacje o KSOK: struktura, schemat organizacyjny, cennik lokat inwestcyjnych. Dowiemy się tu również jak działają SKOKi, a także jak wygląda działalność podobnych placówek na świecie.
 • Europartner Sp. z o. o.

  Serwisy ubezpieczeniowe
  Internetowa wizytówka związanej z Amplico Life firmy Europartner zajmującej się doradztwem finansowo-ubezpieczeniowym.
 • Grupa Firm Doradczych - W. Frąckowiak i Partnerzy

  Konsulting
  W skład Grupy Firm Doradczych W. Frąckowiak i Partnerzy wchodzą: WGK - Wielkopolska Grupa Konsultingowa, WGA - Wielkopolska Grupa Audytingowa, CEM - Centrum Edukacji Menedżerskiej, WGB - Wielkopolska Grupa Brokerska oraz WGP - Wielkopolska Grupa Prawna. W ofercie Grupy Firm Doradczych znajdują się między innymi następujące produkty: WGK - programy restrukturyzacji, wycena przedsiębiorstw; WGA - doradztwo księgowe, finansowe i podatkowe, badanie sprawozdań finansowych; CEM - kursy, szkolenia, pośrednictwo pracy; WGB - doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej ochrony ubezpieczeniowej dla przedsiębiorstwa, nadzorowanie procesu likwidacji szkód; WGP - analizy prawne i prawno-podatkowe, tworzenie nowych podmiotów gospodarczych.
 • Biuro Rachunkowe Tax-Net

  Biura_rachunkowe
  Informacje o firmie i jej właścicielu, ofertę, cennik usług oraz skale podatkowe - oto co znajdziesz na stronie.


:: oszczedzpieniadze.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://oszczedzpieniadze.pl


Opis:

Lubisz poszerzać swoją wiedzę na tematy związane z oszczędzaniem, zarabianiem i inwestowaniem pieniędzy? Chcesz mieć do czynienia tylko z rzetelnymi poradami? Przedstawiamy Ci naszego bloga i zapewniamy, że znajdziesz na nim tylko ciekawe i przede wszystkim aktualne informacje. Od nas dowiesz się na przykład jak zarabiać na Youtube i jak osiągnąć w ten sposób finansową stabilizację.