Podobne strony

 • Grupa Speakers International

  Kursy biznesowe
  GSI jest firmą szkoleniowo-doradczą specjalizującą się w zakresie szkoleń menedżerskich dla firm i kadr szczebla średniego i wyższego, w szczególności w doskonaleniu funkcjonowania pionu Sprzedaży i Marketingu w zakresie Technik Sprzedaży, Negocjacji, Motywacji i Zarządzania Sprzedażą z ukierunkowaniem na branżę usług; prezentacja oferty szkoleń, aktualności, programy szkoleń i formularz zgłoszenia on-line.
 • Mediacon

  Kursy biznesowe
  Firma prowadzi szkolenia z zakresu narzędzi i technik, które pozwalają na zbudowanie i wdrożenie systemu ocen pracowniczych w firmie, szkolenia na temat rekrutacji i selekcji kadrowej w firmach, szkolenia z zakresu tworzenia i zarządzania systemami wynagrodzeń; ofertę uzupełnia doradztwo w zakresie związanym z zakresem szkoleń.
 • Doradztwo i szkolenia menedżerskie

  Kursy biznesowe
  Na stronie firmy można znaleźć praktyczne rady zarówno dla trenerów jak i dla klientów firm szkoleniowych, a także opisy organizowanych szkoleń. Oprócz tego można tu zapoznać się z przykładami już zrealizowanych programów, publikacjami branżowymi, katalogiem form szkoleniowych oraz odpowiedziami na zadawane przez klientów pytania.
 • Encyklopedia Nowoczesnej Kobiety

  Serwisy informacyjne
  Znajduje się tu wszystko, co ma znaczenie dla współczesnej kobiety i co jej dotyczy. Począwszy od porad, jak zrobić dobry makijaż, jak dbać o włosy, jak się ubierać, poprzez uwagi, jak dbać o piersi, jak wybrać właściwą metodę antykoncepcji, dowiesz się także jaki pocałunek można nazwać erotycznym oraz jak zrobić dobrą kawę. Ponadto porady psychologiczne, zwierzenia pań oraz informacja dla kobiet doznających przemocy - gdzie zgłosić się po pomoc.
 • Instytut Psychospołeczny

  Kursy biznesowe
  Instytut prowadzi szkolenia oraz treningi psychoedukacyjne, które obejmują taką tematykę jak: uzależnienia, przemoc w szkole czy wychowanie bez przemocy. Ponadto organizuje szkolenia dla biznesu związane z motywacją i zwiększaniem efektywności pracy.


:: twoja-motywacja.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://twoja-motywacja.pl


Opis:

Jeżeli szukasz wskazówek dotyczących tego jak efektywnie działać i jak każdego dnia dodawać sobie motywacji, to nasz blog został stworzony z myślą o takich osobach jak Ty. Jesteśmy zgranym zespołem redakcyjnym, często umieszczamy nowe porady i zachęcamy Cię do ich regularnego przeglądania. Koniecznie zajrzyj na naszą stronę.