Podobne strony

 • Hotel ADLON

  Hotele i pensjonaty
  Hotel, znajdujący się w centrum Sztokholmu, oferuje swoim gościom m.in. osobisty numer telefonu, własny aparat telefaksowy, dostęp do Internetu, można wynająć pokój szkoleniowy z 11 PC spiętymi w sieć, pomieszczenia biurowe, przeprowadzić wideokonferencję. Na stronie zamieszczono także informacje o Sztokholmie, mapę, ceny pokoi oraz możliwość złożenia rezerwacji.
 • Partner

  Producenci
  Firma partner zajmuje się oprogramowaniem księgowym, organizacją rachunkowości i usługami informatycznymi.
 • INFONET e-Solutions

  Dystrybutorzy sprzętu
  Firma oferuje serwery, stacje robocze, systemy terminalowe, pamięć masową, integruje systemy, dostarcza, tworzy i wdraża systemy, sieci i oprogramowanie, zapewnia serwis sprzętu i oprogramowania, tworzy strony www i aplikacje internetowe.
 • Komputerowe przygotowanie publikacji

  Usługi projektowania www
  Na stronie znajduje się oferta dotycząca usług i oprogramowania związanego z projektowaniem i przygotowaniem dokumentów elektronicznych, archiwizacją dokumentów oraz oprogramowaniem do zarządzania informacją.
 • Softek - strona firmowa

  Dystrybutorzy sprzętu
  Strona firmowa Softek, która poleca swoje usługi w zakresie komputeryzacji - gotowe zestawy, podzespoły komputerowe, akcesoria, prowadzi także serwis komputerowy. Na stronie zaproszenie do kafejki internetowej oraz do skorzystania z oferowanych usług w zakresie poligrafii.


:: jcommerce.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.jcommerce.pl


Opis:

Interesują Cię nowoczesne usługi IT? Chcesz wynająć firmę, która zapewni Ci profesjonalny outsourcing? Prezentujemy Ci ofertę naszej firmy i zapewniamy, że już teraz jesteśmy gotowi na podjęcie współpracy. Mamy sporą wiedzę na temat nowoczesnych technologii, wiemy jak tworzyć specjalistyczne oprogramowanie i mamy za sobą wiele udanych realizacji. Jeśli chcesz sprawdzić jaki jest dokładnie nasz zakres usług, to więcej szczegółów znajdziesz na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy Cię także