Podobne strony

 • Wirtualne spacery i Wirtualne wycieczki - Szerokiewidoki

  Kultura i sztuka
  Witamy na stronie Szerokiewidoki.pl, stronie o fotografii panoramicznej, wirtualnych wycieczkach, zdjęciach produktów 3D i ogólnej fotografii reklamowej. Zdjęcia Panoramiczne oferują wciągające i interaktywne możliwości oglądania fotografii. Fotografia panoramiczna odnosi sie do sztuki tworzenia zdjęć panoramicznych. Możliwym staje się uchwycenie szerokości obserwacji,aż do 360 stopni horyzontalnie i 180 wertykalnie
 • Zdjęcia 3D produktów - 3D Studio68

  Firmy wg branży
  3DStudio68 zajmuje się wykonywaniem na zlecenie klientów prezentacji 3D lub 360 stopni produktów oraz przedmiotów sprzedawanych przez inne firmy. Animacje 3D wykonywane przez firmę są wysokiej jakości, wszystkie szczegóły wyświetlania są dokładnie ustalane ze zleceniodawcą. Dzięki animacjom 3D lub 360 stopni wykonywanych przez firmę 3DStudio68 klienci będą mogli z znaczącym stopniu zwiększyć swoje zyski pochodzące ze sprzedaży internetowej.
 • krysztaly3d.pl

  Inne
  Prezentujemy Ci ofertę naszej firmy i mamy nadzieję, że jeśli tylko będziesz potrzebować jakiegoś ciekawego prezentu dla kogoś bliskiego, to trafisz na naszą stronę. Jesteśmy producentami szklanych statuetek i u nas można złożyć zamówienie zarówno na zdjęcia w szkle jak i na różnego typu statuetki, nagrody i inne szklane akcesoria. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami i szybko realizujemy zamówienia.


:: Fotografia produktowa i obrotowa 360 ::

Nasza ocena:
Adres: https://folyo.pl/

Ulica: Monte Cassino, 12

Miasto: Warszawa
Kod: 01-121
NIP: 510024715

Telefon: 510024715
Opis:

Pokaż się z innej strony za pomocą animacji 360° i 3D. Fotografia obrotowa 360, 3D, animacje 3D. Studio Folyo oferuje realizację fotografi produktowych, obrotowych, animacji i modelowania 3D. Posiadamy dwa w pełni wyposażone studia fotograficzne w których wykonamy dowolne realizacje. Oferujemy usługi postprodukcji fotograficznej.