Podobne strony

 • MPM Product

  AGD
  Strona producenta sprzętu AGD. Można tu znaleźć informacje o oferowanych produktach (dokładne opisy i zdjęcia), a także wykaz punktów serwisowych firmy na terenie całego kraju.
 • Brandt Polska Sp. z o.o.

  Producenci
  Brandt to francuska firma, która oferuje szeroki asortyment gospodarstwa domowego obejmujący takie grupy produktów jak: sprzęt kuchenny, chłodniczy i pralniczy z uwzględnieniem zarówno sprzętu wolnostojącego jak i do zabudowy. Na stronie wykaz, zdjęcia i opis sprzętu, a także informacje o firmie.
 • Sklep AGD RTV

  RTV
  Internetowa oferta sklepu z artykułami rtv i agd. Na stronie zamieszczono katalog, dzięki któremu szybko znajdziesz to czego szukasz.
 • Szron - AGD, RTV, chłodnictwo

  AGD
  Na stronie znajdziesz informacje o firmie i oferowanych przez nią kategoriah produktów, a także zdjęcia wybranych z nich.
 • PPUH WOLTEL

  AGD
  Firma oferuje sprzęt AGD: pralki, lodówki, zmywarki, piecyki, sprzęt kuchenny itp. Na stronie prezentacja produktów.


Tu jesteś » Strona główna » Elektronika

:: Akcesoria kuchenne, sprzęt AGD i RTV - kuprtvagd.pl ::

Opis:

Kuprtvagd.pl to serwis poradnikowo-informacyjny, poruszający głównie tematykę sprzętu RTV i AGD. W serwisie znaleźć można szereg poradników zakupowych, które ułatwiają wybór najlepszego sprzętu użytku domowego w najlepszych cenach. Dodatkowo na portalu znajdują się najnowsze opinie użytkowników, dane techniczne każdego ze sprzętów oraz porównanie parametrów danych modeli. Serwis ma na celu przekazanie jak największej dawki cennej wiedzy zakupowej.