Podobne strony

 • Lottery 2 USA

  Inne
  Anglojęzyczna strona, na której można znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące najnowszej edycji loterii wizowej i legalnej emigracji do Stanów Zjednoczonych.
 • Washington Visa Center

  Inne
  W przyszłym roku rząd Stanów Zjednoczonych zezwoli na legalne osiedlenie się w tym kraju grupie 50 000 szczęśliwców. Jeżeli chcesz się znaleźć w tej grupie zapoznaj się z informacjami zawartymi na tej stronie. Możesz także skorzystać z pomocy firmy przy wypełnianiu i wysyłaniu specjalnie stworzonej w tym celu ankiety.[ang]
 • Ando - Loteria Wizowa

  Inne
  Strona firmy zapewniającej fachową pomoc w załatwianiu wszystkich formalności zgłoszeniowych do losowania wiz pobytowych DV - 2002 zgodnie z zaleceniami i procedurami ujętymi w przepisach emigracyjnych Biura Konsularnego Departamentu Stanu USA. Zamieszczono trochę informacji o zasadach przystąpienia do losowania.
 • AGCLC In-depth information about the Green Card Lottery Program (DV-2001)

  Inne
  Anglojęzyczna strona licencjonowanej firmy, pomagającej ludziom z całego świata zarejestrować swój udział w przyszłorocznym losowaniu wiz upoważniających do osiedlenia się w USA. Można zasięgnąć informacji dotyczących loterii, a także ściągnąć wnioski niezbędne do zarejestrowania swojego udziału.
 • Zielona Karta

  Inne
  Na stronie znajdziesz informacje dotyczące najnowszej amerykańskiej loterii wizowej. Są wzory podań, polskie instrukcje obsługi tychże. Jeżeli chcesz możesz skorzystać z odpłatnej pomocy firmy, która zamieściła tę stronę.


:: Serwis konsularny- wizaserwis.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.wizaserwis.pl/

Ulica: Sienna 39

Miasto: Warszawa
Kod: 00-121
NIP: 525-246-99-34

Telefon: 22 490 5000
Opis:

WizaSerwis to internetowy serwis firmy 2Ways Sp. z o.o., która od 2006 roku zajmuje się pośrednictwem wizowym i pozyskiwaniem wiz do m.in.: USA, Chin, Australii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Kanady, Iranu, Turcji, Indii oraz wielu innych krajów. Firma gwarantuje pewność otrzymania wizy za ich pośrednictwem lub całkowity zwrot kosztów poniesionych. Oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych jak i firm.