Podobne strony

 • Fine Arts

  Upominki reklamowe
  Agencja reklamowa drukuje nalepki, worki reklamowe, ulotki, karty pocztowe, foldery i katalogi, plakaty oraz kalendarze. Wykonuje prace introligatorskie związane z reklamą, np.: torby papierowe z rączkami sznurowymi, czteropaki, stojaki na reklamowe opakowania szklane, stendy, reklamy tekturowe podwieszane, kolorowe opakowania kartonowe. Ponadto drukuje zawieszki firmowe do produkcji odzieżowej, np.: na skarpety, koszule, garnitury itp. Wykonuje również druki na użytek biur.
 • Fine Fashion

  Moda męska
  Firma zajmuje się produkcją odzieży męskiej. Zagladając na stronę zapoznasz się z firmą, ofertą i cennikiem wyrobów.
 • Studio QbA

  Druk, poligrafia
  Studio Reklamy i Poligrafii posiada własne studio DTP i pracownię sitodrukową. Zajmuje się projektowaniem i realizacją różnego rodzaju opakowań, etykiet, wydawnictw reklamowych. Produkuje koszulki z nadrukami reklamowymi. Poleca również usługi w zakresie skanowania negatywów i diapozytywów małoobrazkowych.
 • Stalowowolska Scena Hip Hop

  Hip Hop, rap
  Strona przedstawia wszystko to, co dzieje się na scenie hip hop w Stalowej Woli. Są tu informacje o działalności tamtejszych zespołów, zapowiedzi imprez muzycznych, trochę wywiadów oraz pliki mp3.
 • Kegel-Błażusiak

  Fotele
  Oferta firmy produkującej pokrowce na fotele samochodowe z wysokogatunkowych tkanin: bawełnianych, poliestrowych, poliakrylowych i żakardowych oraz ubrania robocze nowej generacji.


:: Skateshop Skate-Europe ::

Nasza ocena:
Adres: https://skate-europe.com/

Ulica: bohaterów getta warszwskiego 24

Miasto: Szczecinek
Kod: 70-302
NIP:

Telefon: 91 4889631
Opis:

Skateshop internetowy będący odpowiednikiem stacjonarnego sklepu andegrand. W ofercie deskorolki, buty i ubrania. Towar wysyłany jest w ciągu 24h z magazynu w Szczecinie. Sklep w Szczecinie prowadzi też serwis deskorolki. Zakupione część wymieniane są nieodpłatnie.

Słowa kluczowe: