Podobne strony

 • Prodrex Sp. z o.o.

  Utrzymanie czystości
  Firma oferuje usługi: kompleksowego sprzątania, utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych, i sanitarnych, utrzymania terenów zielonych, utrzymania terenów w okresie zimy, czyszczenia urządzeń technologicznych, usługi remontowo - ślusarskie, usługi transportowe, utylizację i wywóz odpadów. Ponadto prowadzi hurtownię środków czystości i pracownię reklamy.
 • CFP Warsaw Poland

  Agencje nieruchomości
  Strona prezentuje ofertę wynajęcia pomieszczeń biurowych w nowoczesnym biurowcu Puławska Financial Centre. Strona przygotowana wyłącznie w języku angielskim.
 • Mansion & House Sp. z o. o.

  Agencje nieruchomości
  Agencja nieruchomości Mansion & House zajmuje się pośrednictwem w wynajmie i sprzedaży domów, apartamentów, powierzchni biurowych oraz gruntów. Firma zapewnia pełną obsługę formalno-prawną zawieranych transakcji. Na stronie umieszczone są aktualne oferty z rynku nieruchomości. Dodatkowo oferty dotyczące wynajmu i sprzedaży domów i apratamentów posiadają opis nieruchomości (jej krótką charakterystykę).
 • Hotel ADLON

  Hotele i pensjonaty
  Hotel, znajdujący się w centrum Sztokholmu, oferuje swoim gościom m.in. osobisty numer telefonu, własny aparat telefaksowy, dostęp do Internetu, można wynająć pokój szkoleniowy z 11 PC spiętymi w sieć, pomieszczenia biurowe, przeprowadzić wideokonferencję. Na stronie zamieszczono także informacje o Sztokholmie, mapę, ceny pokoi oraz możliwość złożenia rezerwacji.
 • Jartom - nieruchomości

  Inne
  Specjalizacja firmy to wynajem, sprzedaż hale, magazynów, powierzchni biurowych.


:: Gotowe biura i lokale biurowe - oferta na Vertigo Property Group ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.vertigoproperty.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jako agencja nieruchomości komercyjnych możemy zaproponować Państwu kompleksowe usługi związane z wynajęciem biura w Warszawie - jeżeli szukacie Państwo czegoś interesującego, jesteśmy w stanie spełnić w naszej agencji wszystkie wymagania. Vertigo Property to lokale biurowe w każdej dzielnicy Warszawy, z miesiąca na miesiąc ich ilość przybywa w gwałtownym tempie.