Podobne strony

 • RADIO-TAXI 9622

  Taxi
  Zrzeszenie Transportu Prywatnego w Poznaniu (Radio-taxi 9622) funkcjonuje jako organizacja społeczno-zawodowa, skupiająca na zasadach dobrowolności przewoźników prywatnych różnych branż transportu drogowego. W ramach wykonywanych usług członkowie systemu nie tylko przewożą pasażerów, ale wykonują też drobne zakupy, pomagają uruchamiać samochody, zmienić przebite koło itp.
 • Stowarzyszenie Kierowców Tele-Taxi

  Taxi
  Witrnyna internetowa firmy Tele-Taxi, która oferuje następujące usługi: przewóz osób i bagażu, przewóz różnych towarów (dostawa przesyłek), przewóz dzieci i osób niepełnosprawnych, obsługa uroczystości, drobne zakupy, prowadzenie samochodów klienta oraz wynajem kierowców.
 • Expres-Taxi

  Pomoc drogowa
  Oferta handlowa firmy świadczącej usługi w zakresie transportu osobowego i bagażowego, pomocy drogowej, całodobowych zakupów z dowozem do domu klienta oraz przesyłek kurierskich.
 • Taxi Cosmos s.c.

  Taxi
  Na stronie znajdziesz informacje o zakresie usług świadczonych przez firmę Taxi Cosmos s.c., są to między innymi przewóz osób, drobne zakupy oraz odwóz samochodów.
 • 102 Wozy - usługi transportowe i spedycyjne

  Transport
  Oferta handlowa firmy świadczącej usługi w zakresie transportu międzynarodowego i krajowego. Znajdziesz tu aktualne informacje o samochodach, które można wynająć do transportu (miejsce, gdzie się aktualnie znajdują i dakąd zmierzają).


:: Taxi ::

Nasza ocena:
Adres: http://taniotaxi.pl


Opis:

Jeśli chcesz szybko zamówić tanie taxi w Katowicach, skorzystaj ze specjalnie przygotowanej aplikacji, która natychmiast wykryje aktualną lokalizację i powiadomi taksówkarza znajdującego się najbliżej. Oferujemy również szereg innych usług, między innymi bezpieczny dowóz dzieci do szkoły czy zrobienie zakupów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także rabaty i korzystne promocje. Dokładamy wszelkich starań, aby każda podróż w naszym towarzystwie odznaczała się najwyższą jakością, przebiegała w komfo

Słowa kluczowe: