Podobne strony

  • Ośrodek Odnowy Biologicznej Feniks

    Inne
    Ośrodek w Nałęczowie świadczący usługi w zakresie medycyny estetycznej - połączenie zabiegów leczniczych, rehabilitacyjnych, rewitalizacji skóry twarzy i całego ciała z wypoczynkiem w korzystnych warunkach mikroklimatycznych; nieco wiadomości o hydroterapii, tlenoterapii, witaminach i algach, przebieg zabiegów, kilka obrazów przedstawiających Nałęczów.
  • Leczenie tlenem

    Medycyna i zdrowie
    Komora hiperbaryczna wspomaga leczenie wielu chorób i schorzeń takich jak na przykład: - borelioza - autyzm - migrena - stwardnienie rozsiane i inne Jest używana również przez sportowców, którzy ulegli poważnym kontuzjom czy w przypadku wspomagania odchudzania.


:: Tlen w puszce - tlenwdomu.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://tlenwdomu.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Dostarczamy Państwu stacjonarne lub mobilne koncentratory tlenu charakteryzujące się prostotą obsługi i długoterminową niezawodnością. Udostępniamy urządzenia na dwuletniej gwarancji z doskonałymi parametrami technicznymi. Dochodzą do tego mocne uchwyty, bogaty komplet akcesoriów, użytkowanie bez potrzeby dodatkowego szkolenia. Na naszej stronie omawiamy najważniejsze zalety tlenoterapii.