Podobne strony

 • Wydział Budowy Maszyn i Zarządzania Politechniki Poznańskiej

  Nauki ścisłe
  Prezentacja Misji Wydziału, jego władz, historii, struktury (Instytut Mechaniki Stosowanej, Instytut Inżynierii Zarządzania, Instytut Inżynierii Materiałowej, Instytut Technologii Mechanicznej, Instytut Technologii Materiałów), przebiegu studiów dziennych magisterskich i inżynierskich, zaocznych, podyplomowych i doktoranckich .
 • AUTO-BAN-IT

  Uszczelki
  Strona internetowa firmy zajmującej się sprzedażą uszczelek do wszystkich typów samochodów. W ofercie firmy znaleźć można: uszczelki samochodowe i autobusowe, uszczelki ciągnikowe i do wózków widłowych, zestawy naprawcze, tarcze sprzęgłowe, materiały uszczelniające i inne. Na stronie poza prezentacją oferty i firmy zamieszczono zaproszenie do współpracy.
 • Suwary S.A.

  Akcesoria
  Strona internetowa firmy Suwary, która zajmuje się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych, odblaskowych znaków ostrzegawczych i samochodowych tablic bezpieczeństwa oraz paneli elewacyjnych z PCV. Na stronie informacje o firmie oraz prezentacja całej oferty.
 • Pompy i Systemy

  Automatyka
  Profesjonalne naprawy i sprzedaż pomp przemysłowych, a także ich sterowaniem.
 • Tervent

  Automatyka
  Przedsiębiorstwo zajmuje się szeroko pojętym tematem ciepłownictwa. Podstawowa działalność to modernizacja węzłów cieplnych, kotłowni i budowy nowych. Oferuje pompy, automatykę ciepłowniczą, liczniki, kotły, osprzęt, zawory.


:: Famax - remonty, serwis pomp ::

Nasza ocena:
Adres: http://famax.pl/

Ulica: Polna 2A

Miasto: Błonie
Kod: 05-870
NIP:

Telefon: 223578786
Opis:

Firma famax zajmuje się działalnością serwisową. Oferuje usługi związane z remontami pomp, napędów, regeneracją części zamiennych. Firma posiada szeroką ofertę handlową, w której znajdziemy różnego rodzaju pompy, części zamienne, łożyska, napędy, tworzywa sztuczne i wiele innych.