Podobne strony

 • Glasini

  Szkło artystyczne
  Producent szkła artystycznego specjalizujący się w projektowaniu i produkcji wyrobów nowatorską technologią Glasini, polegającą na termicznej obróbce szkła. Firma produkuje m.in. witraże, lampy, przeszklenia, meble, przedmioty użytkowe i inne artykuły z tego niezwykle efektownego materiału. Na stronie bardziej szczegółowe informacje o firmie i jej ofercie oraz zdjęcia wyrobów. Strona również w wersjach angielsko- i niemieckojęzycznej.
 • Art Glass

  Huty i producenci szkła
  Firma zajmuje się produkcją szkła. W skład produktów, jakie może zaoferować wchodzą: szkło meblowe, szkło ozdobne, szkło satynowane, szkło matowione oraz witraże. Bogatą gamę wyrobów ze szkła uzupełniają dodatki meblowe.
 • Agroturystyka Bory Tucholskie

  Turystyka i podróże
  Olśniewające, niezwykłe krajobrazy – to wszystko może zagwarantować gospodarstwo Koziołkowo. Każdemu oferujemy wspaniałe domki nad jeziorem Kaszuby to miejsce dla miłośników pływania. Poziomem propozycji wakacji gospodarstwo Koziołkowo prawdopodobnie przewyższa pozostałe gospodarstwa agroturystyczne oferujące wczasy na Kaszubach. Oprócz wspaniałych widoków, serwis koziolkowo.pl posiada różnego typu atrakcje, jak chociażby jazda konna. To dzięki nam to miejsce jest naprawdę warte polecenia.
 • Wszystko ze szkła

  Firmy wg branży
  Szkiełko oferuje Państwu wyroby i montaż szkła. Świadczymy usługi związane z obróbką szkła oraz produkcją mebli, a także innych elementów dekoracyjnych. Nasza oferta zawiera gotowe wyroby marki Excellent w psotaci oszklonychkabin prysznicowych. Szkło może z powodzeniem zastąpić materiały takie jak drewno czy metal. Działalność naszej firmy sięga już ponad 20 lat wstecz. Po wejściu na naszą stronę internetową mogą Państwo zapoznać się z dokładną mapą dojazdu do nas. Do zobaczenia na www.szkielko.
 • MBB Szkło

  Firmy wg branży
  Nowoczesna firma szklarska MBB Szkło mieści się w Zakręcie, na terenie województwa mazowieckiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę z zakresu dekorowania szkłem. Świadczymy usługi szklarskie. Zajmujemy się zarówno projektowaniem, pomiarami, jak i montażem. Ofertę kierujemy do firm oraz klientów indywidualnych, którzy aranżują wnętrza. Podczas realizacji zleceń najważniejsze są dla nas estetyka, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Oferujemy szkło ozdobne, szkło laminiowane i z


:: Szkło na ścianę - showyglass.com ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.showyglass.com

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem profesjonalnych usług na rynku recyklingu, gdzie możemy zapewnić sprawną obsługę na każdym etapie współpracy z naszymi klientami. W naszej firmie zapewniamy realizowania usług między innymi dla zakładów oczyszczania miasta, gmin a także firm, które zajmują się produkowaniem wyrobów ze szkła jak różne typy szyb. W naszej firmie gwarantujemy efektywne realizowanie współpracy przy uzdatnianiu odpadów szklanych.