Podobne strony

 • Pharmag S.A.

  Dystrybucja leków
  Dystrybutor leków, bogata oferta dla szpitali.
 • Medica

  Targi medyczne
  Elektroniczne urządzenia medyczne, sprzęt laboratoryjny, dializa, diagnostyka, intensywna opieka medyczna, metody diagnostyczne itp.
 • Intergos

  Sprzęt medyczny
  Firma zajmuje się handlem hurtowym w zakresie sprzętu medycznego jednorazowego użytku, dodatkowo firma prowadzi handel środkami do dezynfekcji i sterylizacji.
 • Okulistyka

  Specjalistyczna prasa medyczna
  Kwartalnik medyczny o charakterze szkoleniowo-dydaktycznym. Na łamach czasopisma prezentowany i oceniany jest również nowoczesny sprzęt wykorzystywany w praktyce lekarskiej.
 • Zakłady Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o

  Fryzjerstwo
  Zakład Techniki Medycznej zajmuje się projektowaniem oraz produkcją sprzętu medycznego. Oprócz tego firma sprzedaje meble do gabinetów lekarskich, gabinetów fryzjerskich oraz systemy bezpieczeństwa dla kierowców taksówek.


:: Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego - wynajemsprzetumedycznego.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://wynajemsprzetumedycznego.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Firma SZUBERT MEDICAL prowadzi działalność na rynku medycznym. Ma swoją siedzibę w Łodzi, ale obsługuje klientów (osoby prywatne, szpitale, przychodnie, zakłady opiekuńczo-lecznicze oraz domy spokojnej starości) w kilku województwach. Jej działalność polega na wynajmowaniu, sprzedaży i serwisowaniu sprzętu rehabilitacyjnego oraz medycznego. Przeprowadza szkolenia z obsługi, transportuje, a nawet montuje.