Podobne strony

 • Malta Travel

  Biura podróży
  Zaproszenie do spędzenia urlopu na Malcie. Siedziba biura mieści się właśnie tam.
 • Ogród Zoologiczny w Poznaniu

  Ogrody zoologiczne
  Zaproszenie do zoo: obszerna notka ilustrowana zdjęciami, aktualności, interaktywne mapki starego i nowego zoo ze zdjęciami o opisem zamieszkujących dany teren zwierząt. Firma zaprasza na wycieczkę ogrodową kolejką "Zwierzynką". Kolejka ułatwia dotarcie do najdalszych zakątków Nowego Zoo na Malcie. Można wsiąść w wybranej partii Zoo, ponieważ kolejka ma dwa przystanki: "Perkoz" i "Żubr". Zmęczeni pieszym zwiedzaniem mogą powrócić do bramy głównej w wygodnym wagoniku "Zwierzynki".
 • INFORMATOR TURYSTYCZNY APEKSU

  Webringi
  Webring stron o tematyce turystycznej.
 • Antiqua - super last minute

  Last minute
  Serwis ułatwiający dotarcie do setek turystycznych ofert last minute prezentowanych na stronach WWW. Przedstawia oferty wycieczek na ostatnią chwilę o obniżonych cenach oraz wycieczki w cenach promocyjnych na dłuższy okres. W internetowym hipermarkecie turystycznym znajdziesz oferty kilkudziesięciu touroperatorów obsługujących polskie i najbliższe lotniska, a oferty tu zamieszczone są przede wszystkim ofertami wakacji w miejscach, które gwarantują przez cały rok dobrą pogodę (Karaiby, M.Śródziemne, Wyspy Atlantyku i Oceanu Indyjskiego, Azje Pd. Wsch.).
 • Poznański Internetowy Serwis Informacyjny

  Inne
  Szczegółowo opracowane informacje na temat Poznania. Tutaj można dowiedzieć się o bieżących i przyszłych imprezach kulturalnych, lokalach godnych odwiedzenia, architekturze, zabytkach miasta, turystyce, sprawach miejskich oraz zagadnieniach związanych z internetem i sieciami kablowymi w Poznaniu.


:: MyMalta.pl ::

Opis:

Nasza strona została w całości poświęcona Malcie - niewielkiej, ale niezwykle ciekawej wyspie położonej na Morzu Śródziemnym. Zobacz najpopularniejsze atrakcje oraz przeczytaj praktyczne wskazówki, które przydadzą się podczas pobytu na Malcie.