Podobne strony

 • "Anikino" Kraina Zabaw Dziecięcych

  Centra zabaw dziecięcych
  Strona prezentuje miejsce organizacji zabaw dziecięcych w Krakowie. ZNajdziesz tu cennik, galerię zdjęć, mapkę dojazdową.
 • AN-PIK

  Atrakcje i organizacja imprez
  Organizacja imprez firmowych dla dorosłych i dzieci. Atrakcje, catering, dekoracje, nagłośnienie, prowadzenie, oprawa artystyczna, konkursy, gry i zabawy. Kolorowy plac zabaw dla najmłodszych, dmuchańce, baloniki z helem, bańki mydlane, konkursy, malowanie twarzy, animacja zabawy.
 • Laserhouse - Laserowy Paintball, Laser Tag

  Rozrywka
  Laserhouse - Laserowy Paintball, Laser Maze. W swojej ofercie proponujemy rozrywkę dla klientów indywidualnych, urodziny dla dzieci, imprezy firmowe, wyjścia szkolne, wieczory kawalerskie oraz panieńskie. Laserhouse - świat gier komputerowych na żywo !
 • Organizacja imprez, organizacja wesel, klaun, atrakcje

  Rozrywka
  Nasza strona dostarcza informacje odnośnie kompleksowej organizacji jak i obsługi wszelkich imprez. Organizujemy śluby i wesela dla narzeczonych. Wielką atrakcją naszej firmy jest nasz artysta klaun Fred - wodzirej z bogatym programem na każdą imprezę. Imprezy dla dzieci jak i firmowe to nasza specjalność. Zapraszamy na naszą stronę firmową.
 • Klaun dla dzieci na imprezy

  Rozrywka
  Jestem artystą, klaunem Fredem, wodzirejem, konferansjerem, iluzjonistą, kabareciarzem, szkotem. Moim zadaniem jest bawić dzieci i dorosłych. Obsługuję każdy rodzaj imprezy: bale karnawałowe, urodziny, mikołajki, pikniki, festyny, dzień dziecka, akcje promocyjne dla firm. Posiadam bogaty program dla dzieci jak i dla dorosłych. Mój program zawiera: zabawy integracyjne, konkursy, pokaz iluzji, pokaz dużych baniek mydlanych, bańki z agregatu, śpiewam piosenki, itp. Zapraszam na moją stronę firmową.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: animacjefascynacje.pl - organizacja imprez dla dzieci ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.animacjefascynacje.pl

Kategorie:

Opis:

Szukasz doświadczonego animatora zabaw dla dzieci? Chcesz mieć do czynienia ze specjalistą, który łatwo nawiązuje kontakt z maluchami i który wie jak skupić na sobie ich uwagę? Prezentujemy Ci ofertę naszej firmy i chcemy Ci powiedzieć, że jesteśmy specjalistami od organizowania różnych imprez dla dzieci. Działamy na rzecz osób prywatnych i planujemy urodziny, wesela i inne przyjęcia, ale wspieramy także szkoły i przedszkola. Dla nas organizacja pikniku czy festynu na świeżym powietrzu nie stano