Podobne strony

 • ALKAMED

  Placówki, instytuty itp.
  Alkamed zajmuje się leczeniem uzależnień od alkoholu i narkotyków, odtruwaniem, psychoterapią, a także zapewnia opiekę lekarsko-pielęgniarską. Na stronie zamieszczono informacje o firmie i jej ofercie oraz cennik usług.
 • Transfer Factor - Urszula Sobota

  Inne
  Transfer Factor to nowy, suplement pomagający utrzymać i przywrócić zdrowie. Na stronie informacje o suplemencie, historia odkrycia, a także wyniki badań.
 • Dromader - Ośrodek Psychoterapii Uzależnień

  Psychiatria i psychologia
  Ośrodek Psychoterapii Uzależnień "Dromader" - Detox, terapia alkoholizmu, narkomanii, anoreksji i innych uzależnień. Leczenie w systemie stacjonarnym i ambulatoryjnym. Szczegóły - na stronie.
 • Odtruwanie alkoholowe Lublin

  Ekonomia
  Klinika Witaminowa "Pod Kroplówką" w Lublinie oferuje odtruwanie alkoholowe w naszej klinice lub w mieszkaniu pacjenta. W ramach detoksu alkoholowego oferujemy wlewy witaminowe indywidualnie dobrane na podstawie wcześniejszej analizy krwi. Zapraszamy osoby z Lublina i okolic zdecydowane na skuteczną walkę z uzależnieniem. W pierwszym etapie oferujemy odtrucie alkoholowe, a następnie wszywkę antyalkoholową w postaci esperalu, która pozwoli zachować wstrzemięźliwość od alkoholu przez jeden rok.


:: Odtrucia warszawa - odtruwamy.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.odtruwamy.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Wspieramy leczenie pacjentów uzależnionych od alkoholu. Nasza główna specjalizacja to bezpieczne odtrucia alkoholowe i wsparcie przy powikłaniach poalkoholowych. Funkcjonujemy w systemie całodobowym, docieramy błyskawicznie do pacjentów (w granicach godziny). Proponujemy ponadto wizyty domowe, Esperal, liczne wskazówki odnośnie planowania terapii. Działamy w Warszawie i okolicach.