Podobne strony

 • Baza Sportów Zimowych Zieleniec

  Ośrodki, wyciągi
  Strona bazy sportowo-rekreacyjnej. Znajdują się na niej informacje o walorach turystycznych tego regionu narciarskiego.
 • Aesculap

  Szkoły narciarskie
  Strona o działalności szkoły narciarskiej Aesculap. Znajdziesz tutaj informacje o życiu społeczności tego klubu oraz o Mikrostacji Sportów Zimowych Łysa Góra. Przeczytaj historię, komunikaty narciarskie, wiadomości, informacje o zawodnikach (Katarzyna Karasińska - mistrzynią Polski Seniorów w slalomie), zobacz również fotoreportaże. Hit sezonu: KONGRES IVSI Zakopane 2001.
 • Czarna Góra - ośrodek narciarski

  Narciarstwo
  Czarna Góra jest najmłodszym i najprężniej rozwijającym się ośrodkiem narciarskim w Polsce. Znajdziesz tu takie informacje jak cennik, atrakcje, wyżywienie, noclegi, pogoda i wiele innych przydatnych każdemu narciarzowi (chć nie tylko) wybierającemu się do Czarnej Góry.
 • Górska chata Orličan

  Domki i pokoje do wynajęcia
  Na stronie znajdują się informacje o chacie w Górach Orlickich, a także o atrakcjach turystycznych, kulturalnych i sportowych (szkoła narciarska, fitness i pływalnia) okolicy. Gospodarze proponują pobyty rekreacyjne i zdrowotne (szczególnie dla alergików i osób z chorobami dróg oddechowych), kursy narciarskie, ferie dla szkół, jazdę na koniach, saniach, w bryczce. Cennik, galeria zdjęć.
 • SkiAlice

  Szkoły narciarskie
  SkiAlice to biuro podróży i szkoła narciarska. Posiada licencję PZN oraz miedzynarodowy certyfikat TIDS. Organizuje wyjazdy narciarskie, szkolenia narciarskie podstawowe, sportowe i kursy kadrowe PZN.


:: Polska szkola narciarska w Alpach ::

Nasza ocena:
Adres: http://nikotravel.pl


Opis:

Zajmujemy się organizacją rodzinnych wyjazdów na narty w Alpy, z nauką narciarstwa dla dzieci lub lekcjami doszkalającymi dla dorosłych. Posiadamy doświadczonych instruktorów oraz atrakcyjną ofertę zakwaterowania w wysokiej klasy, wygodnych hotelach w malowniczej okolicy Alp. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.