Podobne strony

 • Zakład Stolarski

  Producenci
  Na stronie przedstawia się producent mebli sosnowych. Na stronie możesz zapoznać się z ofertą oraz danymi samej firmy.
 • Dom Handlowy "PiK"

  Meble - handel i produkcja
  Firma oferuje meble wypoczynkowe tapicerowane, akcesoria do tychże oraz różnorakie zabawki. Szczegółową ofertę oraz więcej informacje o firmie znajdziesz na stronie.
 • ELZAP

  Meble biurowe
  Firma zajmuje się kompleksowym wyposażaniem biur, urzędów, szkół i banków. Oferuje szeroki wybór mebli producentów krajowych. Na życzenie klienta wprowadza dowolną kolorystykę i indywidualnie opracowane elementy uzupełniające. Strona zawiera foto ofertę.
 • Meble Tarasowe

  Producenci
  Firma oferuje dębowe i sosnowe meble tarasowe (stoły, ławki, huśtawki). Na stronie podstawowe informacje zilustrowane zdjęciami.
 • Beskidzka Hala Meblowa

  Meble - handel i produkcja
  Beskidzka Hala Meblowa oferuje najróżniejsze meble, w tym m.in.: komplety wypoczynkowe, meble kuchenne, meblościanki, sypialnie, meble dziecięce i młodzieżowe. Na stronie szczegółowa foto oferta.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: meblekamyk.pl ::

Nasza ocena:
Adres: www.meblekamyk.pl

Ulica: Rzgowska 159

Miasto: Łódź
Kod: 93-303
NIP: 7292469597

Telefon: 42-645-91-66
Opis:

Firma KAMYK jest największym producentem mebli z naturalnego drewna sosnowego, olchowego, brzozowego, jesionowego, dębowego i bukowego w woj. łódzkim. Posiadamy szeroką gamę mebli w różnych liniach wzorniczych, układach i szerokiej kolorystyce. Dla klientów ceniących niepowtarzalność, oferujemy usługę wykonywania mebli według wzoru klienta. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Dostarczamy nasze wyroby na terenie całej Polski. Zapraszamy do salonu meblowego w Łodzi lub na stronę www.