Podobne strony

 • Mdh Sp. z o.o.

  Sprzęt rehabilitacyjny
  Strona należy do hurtowni zajmującej się dystrybucją artykułów ortopedyczno - rehabilitacyjnych. Znajdziesz tu ofertę handlową oraz dane kontaktowe.
 • Olimar s.c.

  Dystrybutorzy
  Firma handlowa oferuje meble z rattanu. Na stronie możesz obejrzeć multimedialny katalog produktów oraz zapoznać się z cennikiem.
 • Wczasy na wsi

  Agroturystyka
  Serwis poświęcony agroturystyce w Polsce. Znajdziesz w nim zbiór informacji ogospodarstwach agroturystycznych z całej Polski. Czytelna i zabawna mapka pomoże ci wybrać interesujący cię region turystyczny. Strona w języku polskim, angielskim i niemieckim.
 • Christianapol

  Producenci
  Strona fabryki mebli tapicerowanych. Znajdziesz na niej ofetę firmy wraz z informacjami o niej oraz zdjęcia i mapkę dojazdu.
 • Drewmet - producent wyrobów z drewna

  Producenci
  Strona producenta wyrobów z drewna. Firma oferuje: szafy, witryny, garderoby, komody, łóżka, biurka, ławy, stoły, stoliki, szafki, barki, regały, krzesła, taborety, sekretarzyki, półki, wieszaki, kwietniki, lustra i inną galanterię oraz meble łączone z rattanem.


:: produkcja-mebli.eu ::

Nasza ocena:
Adres: www.produkcja-mebli.eu

Ulica: Rzgowska 159

Miasto: Łódź
Kod: 93-303
NIP: 7292469597

Telefon: 42-645-91-66
Opis:

Jesteśmy rodzinną firmą produkującą od ponad 20 lat najwyższej jakości meble z litego drewna sosnowego, olchowego, bukowego, brzozowego, dębowego i jesionu w szerokiej kolorystyce barw. Główną gałęzią naszej produkcji są wszelkiego rodzaje łóżka, między innymi: piętrowe, pojedyncze, podwójne, tapczany, antresole, rodzinne. Wykonujemy łóżka na zamówienie w/g wzoru i projektu klienta, oraz łóżka ortopedyczne dla osób ze schorzeniami kręgosłupa i kończyn dolnych.