Podobne strony

 • pozamiatane.pl

  Inne
  W Pozamiatane oferujemy profesjonalne sprzątanie domów i mieszkań na terenie Warszawy. Jeżeli cenią sobie Państwo rzetelność oraz jakość usług na najwyższym poziomie to zapraszamy do współpracy z Naszą firmą. Posiadamy odpowiednio przeszkolony personel, dla którego sprzątanie nie stanowi problemu. Są to osoby z wieloletnim stażem w pracy. Poza wiedzą na temat sprawnych i szybkich porządków mają ogromne doświadczenie, które przy współudziale uśmiechu i pozytywnego nastawienia daje im możliwość st
 • Łazur Spółka Jawna

  Inne
  Łazur jest polskim producentem pierścionków zaręczynowych oraz obrączek ślubnych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło marce stworzyć wysokiej jakości produkty, które cieszą się uznaniem wśród klientów. Charakteryzują je wysokie walory estetyczne. Firma za biżuterię, którą produkuje, otrzymała liczne wyróżnienia oraz nagrody. Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę internetową producenta.
 • krysztaly3d.pl

  Inne
  Prezentujemy Ci ofertę naszej firmy i mamy nadzieję, że jeśli tylko będziesz potrzebować jakiegoś ciekawego prezentu dla kogoś bliskiego, to trafisz na naszą stronę. Jesteśmy producentami szklanych statuetek i u nas można złożyć zamówienie zarówno na zdjęcia w szkle jak i na różnego typu statuetki, nagrody i inne szklane akcesoria. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami i szybko realizujemy zamówienia.
 • cigo.pl

  Inne
  Zachęcamy do lektury publikowanych na portalu internetowym artykułów, które zawierają ciekawe informacje i praktyczne porady dla czytelników. Wiele miejsca poświęciliśmy dbaniu o zdrowie oraz kwestiom związanym z prowadzeniem biznesu i nowościami technologicznymi dostępnymi na rynku, na które warto zwrócić uwagę podczas zakupów.
 • Węże Stalowe - Węże Tobi

  Inne
  Tobi jest firmą zajmującą się doborem i sprzedażą węży technicznych, gumowych, metalowych oraz innych, a także Camlocków i armatury przemysłowej. Nasze produkty cechują się wytrzymałością oraz bezpieczeństwem. By zapoznać się z pełną ofertą zapraszamy do odwiedzenia nas we Wrocławiu na ulicy Rogowskiej 117F, lub wizytę na naszej stronie.


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: Komnino producent zbiorników cisnieniowych ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.komnino.com.pl

Ulica: Komnino 8

Miasto: Smołdzino
Kod: 76-213
NIP: 839-040-59-20

Telefon: 59 846 31 11-12Kategorie:

Opis:

Firma Komnino od wielu lat produkuje zbiorniki ciśnieniowe dla róznych gałęzi przemysłu. W ofercie są zbiorniki wyrównawcze poziome, pionowe, na wode, Komnino wykonuje tez zbiorniki na zlecenia indywidualne. Zapraszamy do kontaktu.