Podobne strony

 • Aktywny węgiel na zęby od starsmile.pl

  Inne
  Nie wiesz jak w domu wybielić zęby? Szukasz alternatywy do wizyty w gabinecie stomatologicznym? Zobacz jak działa sprzedawany przez nas węgiel aktywowany i na własnej skórze przekonaj się jak skuteczny i profesjonalny jest to środek. Jeśli będziesz mieć do nas jakieś pytania, to chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy na stronę.
 • Wzorcowanie

  Inne
  Jesteś zainteresowany wzorcowaniem miernika pętli zwarcia? Szukasz profesjonalistów, którzy przetestują Twój sprzęt i którzy w razie potrzeby przeprowadzą niezbędną kalibrację? Jesteśmy do Twojej dyspozycji i pragniemy Ci powiedzieć, że mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie. Nasze laboratorium jest dobrze wyposażone i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.
 • Komornik Częstochowa, licytacje nieruchomości komorniczych

  Inne
  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie Arkadiusz Bloma jest właściwy do prowadzenia egzekucji na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej . Kancelaria Komornicza jest wyposażona w dostępne systemy teleinformatyczne usprawniające poszukiwanie majątku dłużnika oraz podejmowanie czynności egzekucyjnych.
 • Pakowanie wielkogabarytowe

  Inne
  Opakuj, to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się ochroną, zabezpieczaniem przedmiotów, budynków, sprzętów, maszyn, mostów przed czynnikami zewnętrznymi! Niezależnie od ich kształtu, rozmiaru i lokalizacji! Nasz unikalny produkt sprawdza się w takich branżach, jak żegluga, podróże, lotnictwo, wysyłka, budownictwo itp. Stosowana w tym celu folia termokurczliwa jest mocna, elastyczna a przy tym odporna na wszelkie warunki atmosferyczne i promienie UV. Coraz więcej klientów doc
 • Symulator rajdowy wynajem Symulator F1 do wynajęcia

  Inne
  Oferta Symulatory do wynajęcia. Posiadamy symulator f1, symulator rajdowy, symulator driftu, symulator VR na wynajem, ale również symulator tira i symulator lotu do wynajęcia. Symulator na imprezę, targi i konferencje do wynajęcia.


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: Komnino producent zbiorników cisnieniowych ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.komnino.com.pl

Ulica: Komnino 8

Miasto: Smołdzino
Kod: 76-213
NIP: 839-040-59-20

Telefon: 59 846 31 11-12Kategorie:

Opis:

Firma Komnino od wielu lat produkuje zbiorniki ciśnieniowe dla róznych gałęzi przemysłu. W ofercie są zbiorniki wyrównawcze poziome, pionowe, na wode, Komnino wykonuje tez zbiorniki na zlecenia indywidualne. Zapraszamy do kontaktu.