Podobne strony

 • MediWeb - w trosce o Twoje zdrowie

  Serwisy informacyjne
  MediWeb to zbiór informacji medycznej związanej z różnymi dziedzinami medycyny. Można tutaj znaleźć takie tematy jak: zdrowie rodziny, styl życia, uzależnienia, podróże, seks, uroda, psychologia, sport, żywienie, leki, medycyna i prawo, pierwsza pomoc, medycyna alternatywna, choroby, badania medyczne.
 • Agencja Doradztwa Żywieniowego - Twój ekspert w żywieniu i zdrowym stylu życia

  Zdrowe życie
  AGENCJA DORADZTWA ŻYWIENIOWEGO oferuje kompleksowe usługi z zakresu badań i doradztwa żywieniowego dla firm oraz osób prywatnych prowadzących aktywny tryb życia.
 • Zdrowa Żywność

  Zielarstwo
  Witryna internetowa poświęcona szeroko rozumianemu zdrowemu stylowi życia.
 • Gabinet Zdrowia i Urody

  Masażyści
  Irena Tokarz - Promotor Zdrowia. Zapraszam na masaż klasyczny, drenaż limfatyczny, masaż aquavibronem. Strona zawiera informacje na temat masażu, zdrowego stylu życia, witamin, składników mineralnych i niektórych zagadnień z zakresu psychologii. Dlaczego warto pływać, jak zapobiegać bólom krzyża oraz jak daleko nam do Grecji - to tylko niektóre z tematów poruszanych na mej stronie. Zapraszam do odwiedzenia strony, życzę miłej i pożytecznej lektury.
 • Portal o architekturze, wnętrzach, ogrodach i wzornictwie.

  Dom i wnętrza
  Portal o modnej architekturze współczesnych polskich rezydencji, nowoczesnym wzornictwie i designie, ekskluzywnych i luksusowych wnętrzach, przydomowych ogrodach i ogrodowej architekturze, inwestycjach, a także luksusowym stylu życia i aktywnym spędzaniu wolnego czasu. Prezentujemy ciekawe sesje zdjęciowe pięknych polskich domów oraz niebanalnych ogrodów oraz doradzamy co jest modne i ładne.


:: Margaryna na cholesterol - optymalnewybory.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://optymalnewybory.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Optima to prozdrowotna margaryna polecana osobom ze schorzeniami sercowo – naczyniowymi. Mamy margaryny z większym poziomem potasu, co pozwala unormować długoterminowo pracę serca i utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi. Dysponujemy margaryną Optima DHA pod potrzeby kobiet w ciąży, dzieci, osób z przewagą siedzącego trybu życia. Na stronie udzielamy też licznych wskazówek dietetycznych.