Podobne strony

 • Od A do Z

  Usługi pogrzebowe
  Firma oferuje usługi pogrzebowe, międzynarodowy przewóz zmarłych, i inne.
 • Restauracja Mocca

  Restauracje
  Założona w 1920 roku restauracja posiada wieloletnie tradycje. Cechuje ją wykwintna kuchnia, wspaniała atmosfera i miła obsługa. Sale są klimatyzowane. Wśród znanych osób, któe gościły w Mocce byli: zespół DE Mono, K.Piasecki, K.Krawczyk i Z.Zamachowski.
 • Zakład Pogrzebowy "Sotor"

  Usługi pogrzebowe
  Na stronie zakładu znaleźć można wykaz oferowanych przez niego kompleksowych usług pogrzebowych i cmentarnych, a także zdjęcia wybranych trumien i nekrologów. Oprócz tego można tu się zapoznać się z historią firmy, znaczeniem jej nazwy oraz informacjami o właścicielu.
 • Zakład Pogrzebowy "Alpa"

  Usługi pogrzebowe
  Zakład p. Aranowskich świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe przez całą dobę (transport zwłok, obsługa pogrzebu, stypy, odzież i dewocjonalia pogrzebowe itp.).
 • Art - Sculpture - Herma

  Galerie wirtualne
  Rodzina artystów rzeźbiarzy przedstawia swoje prace. Znajdziemy tu rzeźbę kameralną, ogrodową, sakralną oraz pomnikową.


Tu jesteś » Strona główna » Regionalne

:: Pomniki, nagrobki Białystok - Centrum Pogrzebowe A. Szmurło ::

Nasza ocena:
Adres: http://centrum-pogrzebowe.pl

Ulica: św. Kazimierza, 2

Miasto: Białystok
Kod: 15-817
NIP:

Telefon: 856540001
Opis:

Usługi pogrzebowe na miarę XXI wieku oferuje Centrum pogrzebowe - Andrzej Szmurło z Białegostoku. W zależności od początkowych ustaleń możemy zająć się wszystkim od pogrzebu przez organizację stypy po pomnik lub tylko określoną częścią. Posiadamy cztery placówki w tym jedne krematorium. Służymy radą przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z pogrzebem. Odwiedź stronę i poznaj wszystkie nasze propozycje.