Podobne strony

 • Uchman i Partnerzy Doradztwo Podatkowe

  Firmy wg branży
  Spółka Uchman i Part­ne­rzy spe­cja­li­zuje się w doradz­twie podat­ko­wym. Wysoki stan­dard ofe­ro­wa­nych przez nas usług ozna­cza kom­plek­sową ana­lizę zagad­nie­nia w kon­tek­ście podat­ko­wym, praw­nym oraz gospo­dar­czym. Naszym celem jest uchwy­ce­nie cało­ści pro­wa­dzo­nego przez Pań­stwa biz­nesu i pomoc w reali­za­cji celów komer­cyj­nych.
 • LICZYDŁO ewidencja vat

  Ekonomia
  Biuro księgowe LICZYDŁO podejmuje się świadczenia szeregu usług powiązanych z całościową obsługą księgową. Współdziałamy nie tylko z firmami mającymi osobowość prawną, lecz również z Klientami jej nie posiadającymi. Dodatkowo nasi księgowi uprawnieni są do prowadzenia działań połączonych z całościową obsługą kadrowo-płacową. Przygotowujemy m.in. akta pracowników nowo zatrudnionych czy imienne raporty RMUA w określonym terminie. Ewidencjonujemy dokumenty księgowe, podatek VAT oraz środki trwałe. Wspieramy również w czasie wyznaczania polityki rachunkowości. Więcej wiadomości o obrębie usług Biura Księgowego LICZYDŁO zawarto na stronie www.
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - Warszawa

  Prawo i podatki
  Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma stawiająca na nowoczesne rozwiązania, posiada obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę księgową małych i średnich firm prowadzących pełną księgowość, ryczałt ewidencjonowany lub będących na książce przychodów i rozchodów. Zadowolenie naszych Klientów świadczy o profesjonalnej obsłudze księgowej.
 • AKRO płace warszawa centrum

  Firmy wg branży
  W propozycji biura rachunkowego Akro s.c. znajdą Państwo pełen zakres usług księgowych. Firma księgowa z Warszawy specjalizuje się w prowadzeniu podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych i w udzielaniu porad podatkowych. Księgowi Akro s.c. z powodzeniem zajmują się sporządzeniem deklaracji ZUS i innymi sprawami pracowniczymi. Przygotowują rzetelne i kompleksowe sprawozdania do urzędu statystycznego i NBP. Dostarczają klientom deklaracje podatkowe i zeznania roczne. Dzięki kadrze wysoko wykwalifikowanych pracowników Akro s.c. gwarantuje sprawną i fachową obsługę. Więcej na naszej stronie internetowej.
 • Biuro rachunkowe Wilanów

  Prawo i podatki
  Niezależnie od tego, czy szukasz przedsiębiorstwa zajmującego się pomocą w zakresie funkcjonowania firm w internecie i identyfikacją wizualną, czy też potrzebujesz profesjonalnego księgowego bądź specjalisty od podatków – Anioły Przedsiębiorczości będą w stanie Ci pomóc. Oferta firmy jest skierowana zarówno do dużych jak i do małych podmiotów gospodarczych.


:: Usługi księgowe - Account ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.account-pl.eu/

Ulica: Al. Wilanowska 269

Miasto: Warszawa
Kod: 02-730
NIP: 5213379523

Telefon: 0 22 380 22 05
Opis:

Account to firma audytorska, która oferuje usługi z zakresu doradztwa gospodarczego oraz podatkowego, rachunkowości, prowadzenia ksiąg podatkowych i rachunkowych, sporządzania sprawozdań finansowych. Account oferuje również kompleksową obsługę kadrowo-płacową. Świadczone usługi obejmują zarówno klientów krajowych, jak i zagranicznych.