Podobne strony

 • Drogi i Mosty

  Bud. drogowe i mostowe
  Zakład remontów i budowy dróg. Produkuje także mieszanki bitumiczne, kruszywa mineralne i betony. Zajmuje się odbudowywaniem nawierzchni placów, ulic oraz mostów. Podejmuje się wykonania całościowych robót drogowych w technice asfaltowej oraz bruku. Na stronie przykłady realizacji oraz zaplecze techniczne.
 • Krężel

  Bud. drogowe i mostowe
  Firma wykonuje wszelkie roboty drogowe, obwiedniowe i remontowe. Prowadzi usługi brukarskie, transportowe, ogrodzeniowe i wykonawstwo małej architektury.
 • KPBP "BUDUS" S.A.

  Prace ziemne, betonowe
  Spółka buduje obiekty przemysłowe, ogólne, oczyszczalnie ścieków, konstrukcje lekkie, kanalizacje, prowadzi prace ziemne. Remontuje węzły cieplne i drogi. Dostarcza betonu i galanterii budowlanej. Strona szeroko informuje o działalności i realizacjach firmy.
 • Exbud Nova S.A.

  Budownictwo przemysłowe
  Spółka prowadzi roboty ziemne i drogowe w zakresie mas bitumicznych, kostki brukowej i kamiennej. Wykonuje prace kanalizacyjne i gazociągowe oraz ogrodnicze. Podstawą jej działania jest wykonawstwo "pod klucz" oraz produkcja elementów budowlanych i wyposażenia wnętrz.
 • BRUK-BET

  Kostka brukowa
  Zakład produkuje kostkę brukową i inne elmenty wibroprasowane. Tutaj znajdziesz adres i ofertę.


:: Phumark - usługi brukarskie Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://phumark.pl

Ulica: Piłsudskiego 18 d

Miasto: Marki
Kod: 05-270
NIP:

Telefon: 48609674777
Opis:

Phumark to firma zajmująca się usługami brukarskimi. Firma układa kostkę brukową, betonową, oraz granitową na posesjach. W sprzedaży firma posiada kostkę brukową, kręgi betonowe, systemy odwodzeń, żwir, młotki, rękawice. Towar dowożony jest do klientów dzięki samochodom HDS.