Podobne strony

 • WANDALEX S.A.

  Wewnątrzzakładowy
  Dane kontaktowe dostawcy systemów składowania i transportu wewnętrznego. Wózki widłowe, regały magazynowe, przenośniki itp.
 • Bosal Polska Sp. z o. o.

  Haki
  Bosal Polska jest producentem i dystrybutorem produktów motoryzacyjnych, a przede wszystkim: układów wydechowych; haków holowniczych; bagażników dachowych. Poza tym produkuje regały magazynowe. Na stronie zamieszczane są informacje o aktualnie obowiązujących promocjach.
 • PPHU Stemet

  Branże inne
  Producent metalowych taśm przenośnikowych, łańcuchów prowadzących, stelaży, stojaków, regałów magazynowych i konstrukcji kwasoodpornych. Na stronie informacje o firmie i jej ofercie.
 • Orso Sp. z o.o.

  Instalacje wodno-kanalizacyjne
  Firma zajmuje się wykonawstwem instalacji sanitarnych oraz projektowaniem, dostawą i montażem regałów metalowych. Na stronie: informacje, oferta, referencje, mapka lokalizacyjna i dane kontaktowe.
 • PROGMET - Meble metalowe

  Producenci
  Firma zajmuje się kompleksowym zagospodarowaniem pomieszczeń magazynowych, warsztatowych, biurowych, szkolnych oraz archiwalnych w meble matalowe takie jak: regały magazynowe, stoły ślusarskie, wózki narzędziowe, szafy biurowe, szafy kartotekowe, szafy bhp, regały biblioteczne, regały archiwalne - stacjonarne i przejezdne. Na stronie znajdziesz katalog produktów, formularz zamówienia on-line, dane kontaktowe firmy.


:: Producent regałów przemysłowych ::

Nasza ocena:
Adres: http://metalsistem-cbtc.pl

Kategorie:

Opis:

Nowoczesne regały sprawdzają się w dużych i mniejszych magazynach. Metalsistem – znany na polskim rynku producent regałów przemysłowych – prowadzi badania we własnym Centrum Badań i Rozwoju i wykorzystuje ich efekty podczas produkcji. Dzięki badaniom firma orientuje się lepiej w potrzebach rynku i dokonuje najlepszych wyborów materiałów.