Podobne strony

 • Karcher Poland Ltd.

  Maszyny specjalistyczne
  Dobrze opisana oferta firmy produkującej urządzenia i akcesoria czyszczące dla domu i przemysłu oraz automatyczne myjnie samochodowe i środki chemiczne do mycia. Lista dystrybutorów w Polsce.
 • Euro-Park Mielec Special Economic Zone

  Specjalne strefy ekonomiczne
  Podstawowe informacje na temat strefy. Strona angielskojęzyczna.
 • P.P.H. Arto S.C.

  Układ wydechowy
  Strona internetowa firmy Arto, której przedmiotem działalności jest sprzedaż katalizatorów, tłumików do samochodów ciężarowych i autobusów, akcesoriów do samochodów ciężarowych i osobowych. Na stronie zamieszczone są dane adresowe dla zainteresowanych ofertą firmy.
 • Kama

  Akcesoria
  Strona internetowa firmy Kama, której przedmiotem działalności jest sprzedaż hurtowa i detaliczna części do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Na stronie przedstawiona jest oferta (tłumiki, katalizatory, amortyzatory, klocki hamulcowe i inne) oraz adresy oddziałów firmy.
 • Raypath International

  Eko-biznes
  Firma zajmuje się dystrybucją ekologicznych produktów do czyszczenia, które nie wymagają używania środków chemicznych. Technika czyszczenia Raypath.


:: TURBO-ELMAR Elżbieta Czachor, Marek Radka s.c. ::

Nasza ocena:
Adres: www.dpf.mielec.pl

Ulica: Polna 3

Miasto: Mielec
Kod: 39-300
NIP: 817-217-63-21

Telefon:
Opis:

Jeżeli Twój filtr cząstek stałych nadaje się do wymiany, nie usuwaj go! Regeneracja filtrów DPF i FAP to idealne rozwiązanie, gdyż uzyskujesz dzięki tej operacji standardowe parametry pracy i oszczędzasz pieniądze. Identycznie katalizatory - czyszczenie, które oferujemy to profesjonalna naprawa katalizatorów. Zarówno filtry DPF FAP jak również katalizatory po naszej regeneracji to w pełni sprawne podzespoły, które można używać zachowując parametry pracy i emisji. Udzielamy gwarancji na usługi!