Podobne strony

 • Fotoskaner

  Inne
  Technologia fotogrametrii cyfrowej i skanowania laserowego 3D w praktycznym zastosowaniu. Usługi digitalizacji 3D przedmiotów zabytkowych, wirtualne rekonstrukcje, pomiary 3D.
 • Druk 3D

  Firmy wg branży
  Firma zajmuje się wykonywaniem funkcjonalnych prototypów (rapid prototyping) z wykorzystaniem druku 3D. Ofertujemy druk 3d w technologiach FDM (materiał ABS Plus), PolyJet (bardzo szeroka gama meteriałów- przezroczyste, gumopodobne, gradientowe) oraz druk elementów metalowych za pomocą SLM (selektywne spiekanie proszków metali). Wykorzystywane przez nas maszyny gwarantują najwyższą jakość oraz dokładność. Nasza kolejna specjalizacja to projektowanie CAD zoptymalizowane pod katem druku 3d.
 • Drukowanie 3d - 3dfly.pl

  Firmy wg branży
  3D FLY zajmuje się wykonywaniem rozmaitych modeli wykorzystując technologię druku 3D. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe usługi – tworzymy na podstawie ich pomysłu projekt, wykonujemy wydruki, zajmujemy się ich klejeniem i malowaniem. Naszą specjalnością są makiety architektoniczne, protezy i modele medyczne (także na podstawie zdjęć tomograficznych), biżuteria. Wykonujemy również odlewy, wszelkiego typu prototypy oraz szereg innych przedmiotów.
 • domlab.pl

  Komputery i internet
  Drukarki 3D i powstające przy ich pomocy namacalne przedmioty wciąż budzą mnóstwo emocji. Wiele osób zastanawia się, jak to w ogóle możliwe i pyta, na czym to wszystko polega. Wszystkich, którzy chcą uzyskać odpowiedzi, zapraszamy na nasza stronę DomLab.pl, będącą galerią projektów i encyklopedią druku 3D. Prezentujemy informacje o technologii druku 3D, pokazujemy projekty w niej wykonane, testujemy drukarki 3D. Zapraszamy serdecznie!
 • nms | Bezdotykowe systemy pomiarowe 3D

  Elektronika
  W ramach działalności oferta firmy Nms Polska Sp. z o.o. zawiera m.in.: doradztwo w zakresie doboru optymalnego systemu oraz metod pomiarowych i kontroli jakości. kalibracja i certyfikacja maszyn pomiarowych zgodnie ze stosownymi normami. szkolenia z zakresu metodologii nowoczesnej metrologii przemysłowej usługi pomiarowe 3D skanowanie 3D (kontrola geometrii, pomiar porównawczy z modelem CAD, inżynieria odwrotna) - w naszym laboratorium lub w siedzibie klienta. automatyzacja i robotyzacja pr


:: Projektowanie 3d - tripiodi.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://tripiodi.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

W ofercie naszej firmy są profesjonalne skanery 3D i drukarki 3D wraz z oprogramowaniem, materiały do druku 3D, a także liczne usługi z zakresu skanowania, drukowania i modelowania 3D. Technologia 3D ma bardzo szerokie zastosowanie i sprawdza się doskonale w wielu branżach od architektury, przez reklamę po medycynę czy sztukę. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami.