Podobne strony

 • Adriatica

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Hurtownia materiałów instalacyjnych oraz wyposażenia łazienek. W programie sprzedaży ceramika, armatura, wanny, ogrzewacze wody i kotły grzewcze. W serwisie opisy techniczne, zdjęcia i ceny produktów.
 • BATER S.C. Hurtrownia Armatury

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Spółka sprzedaje artykuły instalacji kanalizacyjnych, cieplnych i całe systemy oraz asortyment białego montażu i glazurę. Firma posiada własnych montażystów i serwisantów oraz wspólpracujących instalatorów. Na stronie informacje adresowe, wybór produktów i linki do dostawców.
 • WIRSBO

  Składy budowlane
  Dystrybutor kotłów grzewczych, artykułów instalacyjnych, armatury, instalacji wodnych i ogrzewania podłogowego. W internecie całościowy program sprzedaży, sieć dystrybucji, porady montażowe, ankiety użytkowników i informacje techniczne.
 • BIMS Plus

  Składy budowlane
  Hurtownia sprzętu grzewczego, instalacyjnego, sanitarnego i klimatyzacyjnego. Dysponuje szeroką siecią dystrybucji i logistycznym zapleczem. Na stronie wiele materiału poglądowego, oferowanych wyrobów, adresy przedstawicielstw i kontrahentów.
 • PHU Saymon-ekologiczne urządzenia grzewcze

  Technika grzewcza
  Przedstawiciel i dystrybutor urządzeń grzewczych, uzdatniaczy wody, klimatyzatorów. W swej ofercie prezentowanej na www posiada piece grzewcze, palniki i kotły olejowe, nagrzewnice powietrza, systemy klimatyzacyjne i osuszacze.


:: Sklep z grzejnikami Sarmata ::

Nasza ocena:
Adres: sarmata.pl

Ulica: Aleksandra Ostrowskiego 30

Miasto: Wrocław
Kod: 53-238
NIP: 6161473965

Telefon: 71 757 58 30
Opis:

Odpowiednie systemy grzewcze w domu mają niebagatelne znaczenie jeżeli chodzi o komfort mieszkania i przebywanie w naszym domu. Niezwykle ważne jest wybranie odpowiednich jakościowo grzejników. Solidne grzejniki są niezbędnym elementem wyposażenia domu, bez którego cały system grzewczy nie działałby praktycznie w ogóle. Dziś powszechnie stosuje się nadal wiele ich typów jak chociażby grzejniki elektryczne dostępne w sklepie Sarmata.pl.

Słowa kluczowe: